Draci

Tomáš Vrána

Kamera:

Martin Polčák

Jan Hájek

Draci spí ve větvích vzpomínek. Lyrický snímek o vzpomínání, které se náhle vyjeví uprostřed jednoho podzimního dne. Pouštění draků připomene otci dávnou chvíli z dětství. Ta se stane příčinou neporozumění a ztráty pouta mezi ním a jeho synem. Středometrážní film s dětskými představiteli v hlavních rolích. (oficiálny text distribútora)

igi B.

No co tímhle chtěl zase básník říct? Asi nic. Možná proto, že není básníkem... :-/ . . . Tak aspoň něco za tu plenérově ponurou atmosféru. Asi to bude tím podzimem (ejhle, jak tam pěkně krákají vrány... ;o), takovým skoro jako z nějakého klipu... - - - P.S. Co mi ale opravdu vadilo (zvláště při druhém zhlédnutí - 5.10.09 na ČT2 - jsem si to pořádně uvědomil) byl dosti umělohmotný, rádobytrendy >vytuněný< dunivě přebasovaný a nepřirozený zvuk. Chápu >tuctucovou< generaci, ale řemeslo je řemeslo. Docela to kazí celkový dojem z vcelku komorního filmu. A Bulísek nakonec to nezachrání... - - - - - (Poprvé viděno 5.1.2009 na ČT2, komentář zde jako druhý - 6.1.2009) ()

fleker odpad!

žádám náhradu škody (Poprvé viděno taky 5.1.2009 na ČT2, komentář zde jako třetí - taky 6.1.2009 ; počet přítomných - 146 ; teplota Praha/Ruzyně - −8 °C; zpoždění rychlíku 208 Moskva-Praha - 106 minut; aktuální kurz koruny k euru - 26,76 ) ()