Chodící mrtví

• Česko Zabít pro pana Perkinse (viac)

V malém městečku Stone Cove, v Maine, má na policejní stanici noční službu zástupce šerifa Dwayne Hopper. Zjistí, že jedním z vězňů v cele předběžného zadržení je Ronald Perkins, místní lékárník který je podezřelý ze zmizení 14 dětí za posledních 10 let. Mezi zmizelými je i Hopperův syn. Hopper Perkinse vyslýchá a dozví se, že šílený lékárník vybudoval armádu 14 lidí, kterým vymyl mozky. Mají ho ochránit před vrahy, kteří zavraždili před mnoha lety jeho rodiče. Hopper a policie při vyšetřování nevědomky rozpoutali noc hrůzných bytostí: 14 super-silných, zombie podobných bojovníků, způsobilo ve městě spoušť. Vedla je jediná myšlenka: "Zabij pro pana Perkinse." (TV JOJ)

MM_Ramone

Tento film som si zohnal predovšetkým kvôli tomu, že si v ňom zahral Michale Graves. Je to americký spevák, ktorý istú dobu pôsobil v mojej obľúbenej monster punkovej hudobnej skupine Misfits. Bol som hodne zvedavý na jeho herecké schopnosti. Graves si strihol len menšiu vedľajšiu rolu, ale som rád, že ma jeho meno v titulkoch upozornilo na tento snímok. Bol to dosť dobrý horrorový masaker. Štrnásti "Chodiaci mŕtvi", ktorí sú vždy pripravení "Zabiť pre pána Perkinsa". "Perkins´ 14". *** ()

Astaroth12

Začiatok vyzeral zaujímavo. A to bol celkom kludný, pokým sa myšky nedostali z klietky. Potom to už malo hnusný strih a postavy sa chovali ako čisté hovädá. Celkovo to bolo zabité tým, že z killerov sa stali nejaké zombie hráčky. Ako som rozmýšľal, tak som rozmýšľal, logika nepustí. Veľa toho tu nie je vidieť, ľudia umierajú, ale keďže kamera je totálne mimo, nemam celkom prehlad, čo sa tu deje. Páčila sa mi jedna z posledných preživších, na ňu sa dobre pozeralo. Preto ta 3*. Keby tu bolo ukázane, prečo sa tí ľudia zmenili, tak by som sa to snažil aspoň pochopiť. I keď logiku by to nemalo, tak aspoň by som vedel, o čo ide. Takto veľa otázok, žiadna odpoveď. Slabé 3*. ()

mala_kea

Konečně další horor, kde nezabíjejí nedpřirozené bytosti nebo přerostlá zvířata. Tento kousek má v sobě cosi kouzelného, ale režisér to nedokázal tak dobře podat, na druhou stranu se to ale nesnažil zapatlat zbytečnými masovými scénami, které by koukání rozhodně zkazilo a člověk by nedokázal pochopit, ani tento jednoduchý děj ()

eraserhead666

Pomsta prý nejlépe chutná za studena. Ronald Perkins čekal dost dlouho na to, aby vymyslel a zosnoval opravdu šílenou a krutou pomstu, kterou by mu mohl závidět snad i Freddy Krueger. Jen škoda, že je tento skvělý a poměrně originální nápad snižován levným zpracováním a v závěru filmu až příliš velkým kopírováním zombie sraček. 3,5* Více na mém blogu: www.hororovykabinetdreraserheada.blog.cz. ()

mcleod odpad!

Dopředu jsem moc nevěděl, na co se budu dívat, takže mé překvapení neznalo mezí... něco tak ubohého jsem si opravdu nedokázal ani zdaleka představit. Bože! A navíc, když si po shlédnutí čtu ten obsah, musím říct, že o tomhle ten film vůbec není... první třetina se odehrává na policejní stanici, kde zcela jasného psychopata a únosce prověřuje místní policista ve scénách rádoby napjatých a odvážných, v důsledku ale spíše směšných. Druhá část filmu už nepotřebuje komentář, protože se v něm vůbec nic neděje, dochází jen k pochybnému vyvražďování plného nesmyslů a ubohých nechutných scén. Tohle snad ani kvůli obrovské porci nudy nejde označit za horor. ()