honajz2

Kdyby to mělo silnější atmosféru, kdyby se tam nějaký pořádný příběh vyvíjel už od začátku a ne až na konci poslední epizody, kdyby tam byly zajímavější postavy a kdyby většina epizod nebyla jen vata o tom, jak skupinka přeživších někoho nového potká, něco s ním zažije nebo mu pomůže a nakonec ti noví jedou někam pryč a znova už se neobjeví. Každá epizoda představí zhruba 10 nových postav, z nichž většina je tu úplně k ničemu, jelikož je jen epizodní. Třeba se to v druhé sérii víc rozjede, ale zatím nemám moc náladu to zjišťovat. Nejspíš zkusím jeden díl a jestli mě nezaujme, tak s tím seriálem končím. Podrobněji u komentářů k jednotlivým epizodám. 3* ()

imarkeye

Tento serial ma niektore pozitivne fakty, ale podla mna znacne mnozstvo negativov. 1. Viem ze v UK nie su povolene zbrane medzi civilnym obyvatelstvom, ale nenapadlo by aj vam po tejto apokalypse, zajst na miestnu policajnu stanicu a dobre sa vyzbrojit? 2. Vacsina systemov je automaticka, takze po jednej chripke, aj ked nicivej, by nevypadla elektrina do par minut. 3. Je to taky slaby odvar, co asi zvladne divak BBC, alebo neviem, ale vzhladom na ludsku povahu, pridajte to najhorsie zo serialu nasobte x 10 a tak nejak by to vyzeralo v reale. Ked manik s jednou brokovnicou ohrozuje pristup k potravinam uz 3ti raz, proste si poviete wtf, az tak sprosti nie su ani "ludia v domacnosti". ()