JONAS

USA, 2009, 34x25 min

Hudební senzace Jonas Brothers hraje fiktivní rokové hvězdy v situační komedii, jež je v mnoha epizodách doplněna původní hudbou. V jednotlivých epizodách sledujeme rockové hvězdy a zároveň bratry Kevina, Joa a Nicka Lucasovy, kteří tvoří skupinu JONAS. Doprovázíme je při komediálních setkáních i dobrodružstvích, kdy se pokoušejí vést obyčejný život, třebaže s elegantními kytarami, na koncertních turné JONAS, vidíme jejich cool oblečení a davy fanatických fanoušků, kteří je pronásledují na každém kroku. Seriál se odehrává v domě bratrů Lucasových v New Jersey (přestavěná požární stanice), kde žijí se svými rodiči Tomem a Sandy a malým bratrem Frankiem, a na Horace Mantis Academy, soukromé škole, kterou navštěvují i jejich dlouholetá přítelkyně a stylový guru Stella Malone a Macy Misa, jejich samozvaná fanynka číslo 1. (oficiálny text distribútora)

COF_666 odpad!

Ano ze zvědavosti jsem přetrpěl celý jeden díl (!!!!). Bylo to peklo. Neoriginální, nevtipné, NIC! Seriály z produkce Disney Channel jsou fakt zlo, ale vydělává jim to evidentně slušně. Bohužel.... ()

Kmotr76 odpad!

Má smysl komentovat další skvost z dílny disney channelu. Podle mě ne, přečtěte si moje komentáře k ostatním super cool a hrozně moc ftipným seriálům. ()

D28 odpad!

Ja sa priznám, že pár dielov som pozrela kvôli zvrátenej túžbe "pokritizovať si " dosýtosti, keďže väčšinou sa snažím nájsť dáke to plus pri každom filme.Ale nie je vôbec smiešne, že okrem toho, že seriál je fakt hlúpy, neoriginálny, trápny a zbytočný, je hlavne neuveriteľným školením pre malých narcisov, zveličuje pochybné hodnoty a uctieva nezmysly.Trochu to preženiem,ale v konečnom dôsledku je až nebezpečný pre menej inteligentné indivíduá,hlavne ktoré to pravdepodobne pozerajú. ()

Evandulik odpad!

Odporní slizouni v hlavných úlohách. Dej úplne absentuje. Aby v každej možnej chvíli mladé kočky vyzdvihovali týchto troch zmrdov do nebies a boli z nich celé paf mi príde ako najväčší nonsens. Ešte horšie je na tom to, že bratia ospevujú aj sami seba. Príde a začne dávať aký je úžasný...Hudba mi trhá uši, mám chuť ich všetkých troch kopnúť do prdele. Ďalší level Hanny Hontany, len horší! ()

civrss odpad!

Odpad z odpadů nejodpadovější. Viděl jsem sice asi sva díly, na víc se ale podívat nemůžu, páč bych z těch šampónků asi vrhnul. ()

Wishkah odpad!

Poprock made by Disney. Hrůzné odrhovačky rádoby cool a in, které vyvolávají vlhnutí kalhotek 11-14ti letých holčiček. Pro jiné věkové skupiny je to neskutečný výplach ()

Martin_W

Z odpadu jsem se dostal až ke třem Hvězdičkám. Jonas mi připadá jako nejlepší hraný seriál z dílny Disney Channel. Dokonce se u toho dá i zasmát, což u Hany Montany, či kouzelníku nenajdete, pokud vám není po 10 let. Nejlepší je hodnotit po zhruba 5 dílech a hlavně nehodnotit podle toho, jestli máte kapelu rádi, nebo jí nesnášite. 68% (Hodnocení nezahrnuje Jonas L.A.) ()

lardko

Někomu to přijde jako blbost , ale mě ne. Mě to přijde jako dost skvělý seriál. U každýho dílu jsem se strašně bavil , a strašně se mi líbí jejich hudba. Je taky dost vtipný že kevin jonas je v seriálu za takovýho blbce , který neumý sbalit holku , přitom v realitě se už oženil a má už i dítě. Podle mě úžasný seriál , s vtipnýmy hlášky a scénami. Viděl jsem všechny díly , a u mě rozhodně 100%. ()

J. T. Kirk odpad!

Trojice buz*rantských bratrů šampónků si myslí že jsou nejlepší a nejslavnější rocková skupina, ale opravdu si to jen myslí. Podle mě ani jeden z nich nikdy neslyšel Rock... a nejhorší na tom je že vymývají mozek malým dětem (znám ze svého okolí). Chlapci nejprve vyjděte školu, naučte se hrát a zpívat a potom když vám to pujde založte kapelu!!!! ()