Pořad pro všechny kutily, který můžeme vidět na TV NOVA sedmý den v týdnu ve večerních hodinách. Když např. stavíte dům, nebo si chcete něco vyrobit pro potěšení, či vypěstovat nějakou nezvyklou květinu. Loskuták vám vždy poradí a nabídne tu správnou inspiraci, nápad, nebo radu. Každý díl obsahuje sedm reportáží. Moderují sourozenci Gondíkovi. (duklak2)

Ajfist odpad!

Pořad kde Gondíková stále dokazuje,že naprosto vypatlaná a pro normální soužití zřejmě naprosto nepoužitelná.Nebýt jejího bratra,tak zřejmě se svou neschopností dřepí akorát tak někde v kanclu. ()

Eisenmann odpad!

Proč nezkazit pořad pro kutily, jakým býval receptář, touto smutnou a nevydařenou parodií sousrozenců Gondíkových, kteří by snesli neprostou apokalypsu i do té neutopičtější společnosti. Zlatý Přemek Podlaha. ()

mertikek odpad!

Omylem jsem dnes zahlédl jeden díl, z dříve občas zajímavého pořadu se stal prachsprostý teleshopping, už tam chybí jen Horst Fuchs.... ()

DarkSikorski odpad!

"Vyhořel mi byt a to jsem jen podle jejich rad chtěl vyměnit žárovku." Aspoň takto se mi tento "počin" vždycky jevil. Jo proč to udělat jednoduše, když kolem toho může být velké televizní divadlo. ()

kratajirka odpad!

V neděli je Loskuták - je to tak. Tenhle pořad skvěle funguje pro lidi, kteří se hodinu nasraně koukají na politické debaty s Václavem Homoravcem a pak přepnou z čistě veřejnoprávní (i když je to kurevská komerce) na čistě komerční kanál, kde vám malý a velká radí, co se shnilým stromkem nebo jak zaspárovat spáru - světe div se, ale stačí ji prostě jen zaspárovat! Takže jo - kdo je blbý a ještě blbější, tenhle pořad miloval a bude milovat dál. ()