The Great Ecstasy of Robert Carmichael

všetky plagáty

Dellamorte

...pri podobných snímkoch sa neviem dopátrať , komu sú vlastne určené. Nie 1. britský pohľad na nihilisticky odpudivých nedorastencov , kde ( ako už niekoľko x ) najslabší článok spácha najväčšie zlo. Ak sa niekto dokáže pozerať na túliacich sa výrastkov a ich blúdenie ukončí krvavá hostina....OK. Ak to má byť pre nad/pod-dolescentov - majú návod. Ak je to pre seniorov - tak majú manuál na strach. Žiaden šok ( videla som väčšie zverstvá ). No a že tie body ? Za Britov , za konzumné spracovanie a záver. Celkový dojem je ale silne umelohmotný. ()

Campbell

Film jsem si sehnal jen a díky Dyerovy, ten chlápek je prostě parádní v každém filmu. Bohužel tohle dílo považuju za pravděpodobně nejhorší z jeho kariéry. Čekal jsem drsný drama nebo horor jak to Britové umí ale dostal jsem strašně pomalou břečku o feťácích a partě kluků co nemají co dělat. Sem tam je tu slušná scéna a začátek je poměrně zábavný ale celkově jsem očekával něco více drsného, bohužel se nekonalo a Dyer se taky zrovna nepředvedl. Pro mě spíše průser. ()

PetrPan2

Film vypráví o tříčlenné partě výrostků, kteří se po škole jen tak poflakují a z nudy páchají různé násilnosti... jejich agresivita postupně graduje až drama vyvrcholí brutálním přepadením manželského páru v jejich domě, skupinovým znásilněním a vraždou. Celým snímkem se prolíná tísnivá a znepokojující atmosféra. ()