Talento de barrio

všetky plagáty

Edgar (Daddy Yankee) kraluje své čtvrti, ve které se živí jako drogový dealer. Kriminalita a přestřelky v ulicích však nedají spát nejen jemu, ale také jeho matce a nové přítelkyni. Když dostává nabídku rozjet kariéru jako reggaetonový zpěvák, neváhá a stáhne se do bezpečnějších vod. Náhlý sled událostí ho ale vtáhne zpět do podsvětí nebezpečných ulic Portorika. (venus)

venus

Téma šťavnaté jak svíčková z argentinského býka, ale provedení gumové jak podešev z jídelny. Filmy z latinskoamerické produkce s reggaetonovým pozadím jsou vzácné. To je jediný důvod, proč stojí Talento de barrio za zhlédnutí. Hrdiny z ulice nám na plátno zatím servírovala jen Brazílie, ale prozatím si s tím vystačím. Daddy Yankee s filmem určitě díru do světa neudělá. Milovníci latinských filmů se na to asi dívat vydrží, o zbytku filmožroutů dost pochybuju. ()

• Film se natáčel v Portoriku ve městě Caguas, konkrétně ve čtvrtích Josého Gautiera Beníteze a Barriada Morales, které jsou neblaze proslulé díky portorickému podsvětí. (venus)