Archeolog David se jednoho dne dozví, že jeho otec záhadně zmizel při potápění v Benátkách. Vydá se spolu se svojí snoubenkou Laurou na místo a pátrá po něm. Stopa ho vede až k ztracenému pokladu Medicejských, ukrytému v katakombách. Na ten si dělá zálusk tajemný Ital Clemenza. David postupně zjišťuje, že Clemenza vypustil do benátských kanálů lidožravé žraloky, aby zabránil ostatním najít poklad. David a Laura jsou nyní ve smrtelném nebezpečí a budou muset čelit nejen Clemenzovi, ale i lačným žralokům... (oficiálny text distribútora)

Caesius S. odpad!

OMG to je zas kinematografický skvost...co scéna to strašná stupidita. Baldwin se tváří stejně nevzrušeně ať už mu zemře otec, najde křižácký poklad nebo se probudí potrhaný v nemocnici (prostě vstane z postele a odejde). Žraloci se chovají jako zlomyslní roboti a vůbec ne jako dravci. Na závěr si to pan učitel rozdá s italskou mafií, že by se za to nemusel stydět ani Jason Bourne (až na tu hroznou režii a střih). Potápěči mluví zásadně s dýchacím přístrojem v hubě a středověké pasti jsou zkonstruovány tak, aby se vyhnuly příchozím. Na spoustu debilit jsem zapomněl, ale hodnocení "odpad!" je zcela zasloužené. ()

Pythonator odpad!

Obdivuju lidi, co vydrží u takových filmů sedět až do konce. Jak by bylo krásné mít taky úplně dutou hlavu a nemít žádné starosti. Palec nahoru pro Stephena Baldwina. Takhle se ztrapňovat před kamerou, to už chce pořádnou hromadu hereckého umu. To byl výkon hodný Oskara. ()

panter666 odpad!

Proč jsem se na to díval? Mám rád filmy o žralocích a vlastně o všech mořskejch i sladkovodních potvorách. Ale tohle? Většinou nepíšu, nedívejte se na to, bohužel musím. Nedívejte se na to! Je to odpad všech odpadů! ()

Janec82 odpad!

Uprostřed rušne "ulice" žere žralok lidi a kolemjdoucí bez jakehokoliv zájmu pochoduji dál po tenkych molech....prostě odpad! ()

Maza2222

107 nejhorší film? To si snad děláte srandu. Žraločí film skombinovaný s mafiány? Proč ne? Za mě povedený snímek. PRO OSTATNÍ jste blbečci, že tomu dáváte odpady. ()

zdendyss93

Tak dobře, přiznávám...na mém hodnocení u tohoto snímku má nemalý podíl zelená rostlina, co se dá kouřit. Zkuste to s tím a slibuju, že moje hodnocení budete následovat :-) :-) Z čeho všeho je schopen udělat Baldwin zbraň, se kterou se dá efektně bránit...???? WOW 90% ()