Enrique Iglesias: Živě z Belfastu

(koncert)
  • USA Enrique Iglesias - Live at the Odyssey Arena Belfast
Hudobný / Dokumentárny
USA, 2007, 60 min

Enrique Iglesias, zpěvák, který se narodil v Madridu, vyrůstal v Miami a má na svém kontě 40 milionů prodaných alb, se v uplynulém desetiletí zařadil mezi nejúspěšnější umělce v dějinách populární hudby. V posledních třech letech se stal nejprodávanějším španělským zpěvákem na světě a jeho velký koncert natočený v loňském roce v Irsku, přináší nejen klasické hity jako Be With You, Bailamos a Hero, ale i nové písně Tired of Being Sorry či Do You Know z alba Insomniac. (oficiálny text distribútora)

Roman.Ticka

Koncert neznám, ale Enrique ano, je to krásný sexy kluk a fajn hudebník. Přímo exemplární příklad pro schopnost zapojení všech lidských smyslů v kladném slova smyslu .... :-)) ()

Hashirama

Říct, že je Enrique seksy a dobrý zpěvák (ať už je v lese dřeva kolik chce) a pak ohodnotit koncert, který jste neviděli, pěti hvězdami, to je stejné, jako říct o Johnnym Deppovi, že je to fešák a super herec a proto je Transcendence super film. Koncert v Belfastu byl pěkný, Enrique měl očividně potáhnuto, aby byl v náladě, hopsal po jevišti od začátku do konce, našel si tam novou ženskou a jako správný šoumen zapojil i obecentstvo. Atmosféra byla pohodová, písničky super (a co je hlavní pro mě, zaslechl jsem nový songy), až mi bylo líto, že to má jen hodinu. Takže jo, pět hvězdiček je pro mě odpovídající hodnocení, jenže já jsem ten koncert aspoň viděl :* ()

applause

Dopředu říkám, že nemohu hodnotit v žádném případně objektivně, jelikož je to můj neoblíbenější zpěvák už odmalička a jeho písničky miluju. Akorát mě zarazila délka koncertu. Když jsem se na něj dívala, tak mi to ani nepřišlo, uběhlo by to tak i tak, ale jen hodinu? Tady byl skoro 2. Většinu písní, co jsem slyšela zde, jsem slyšela i naživo. Kromě například Do you know, to byla písnička mého dětství a Push, u té jsem měla husinu. Nevadí, že zazpíval Tired od being sorry dvakrát, tu písničku mám ráda. Líbilo se mi, jak si při Somebody´s me vytáhl ten pár nahoru, to bylo pěkné. :) Dostalo mě jak tam visel za tu ruku. Netušila jsem, že zrovna tohle je ten koncert, kdy fotí fanynce v první řadě obsah svých kalhot. :D Videoklip Hero z tohoto koncertu jsem už viděla, bylo to milé. :) A nakonec nejoblíbenější píseň mého dětství, Escape. :) Chvílemi jsem měla pocit, jako kdybych na tom koncertě byla. Možná je to tím, že už jsem na jednom byla...konečně. :D Ale jsem ráda, že jsem si tento koncert pustila až teď a ne předtím. Enrique mi přijde pořád stejný, 9 let sem, 9 let tam a nic se nezměnilo :) Doufám, že brzy přijede! :) Jednoznačně 5 hvězdiček! ♥ ()