Rap'n'News

všetky plagáty

Zkušený rocker a jazykozpytec Ondřej Hejma si hraje s aktuálními událostmi. Na rozdíl od ostatních moderátorů rapuje. Politici, fanatici, magoři a celebrity, si dělaj co chtěj, a co ty? Aha! Názory bez cenzury. (Vojtino)

boul odpad!

největší trapárna... radši ani nemluvit, jako zpěvák je vpohodě a jeho kapela se taky dá ale tímhle se hodně potopil... dělat ze sebe tvrdýho teenagera a tvrdě rapovat k němu nejde!! kdyby to bylo aspoň vtipný.. LOL ()

Oonika

Zdá se mi to asi 100x zajímavější, než jakékoli televizní zpravodajství a mnohem víc z toho pochopím :) A Hejmův humor se mi fakt líbí! ()

spacylemon odpad!

Ono se to moc neví, ale Ondřej Hejma začínal s rapem už v devětadevadesátém (a možná eště dřív). Je v podstatě true oldschool. I když East Side Unia mu nějakým nedopatřením unikla... O to divnější, že za těch 9 let v rapu stále nepochopil, že nestačí vysoustružit nucené rýmy a houpat se jak jojo, ale je nutná taky ňáká ta flow. Vlastně nechtěně přináší důkaz, že rap není o nic lehčí než jiné hudební disciplíny... Z obsahu si už pamatuju jen, že fungoval jako mentální dávidlo. Radši nevzpomínat. ()