Krčmová láska

• Česko Hospodská láska (viac)

Britská romantická komedie o hledání lásky a štěstí nás zavádí do Londýna, kde žije Martin a jeho nejlepší kamarád Liam. Martin se protlouká světem bez lásky i bez sexu a pokud se nedá dohromady, hrozí mu, že bývalá žena prodá jeho milovanou vinárnu. Liam si sice myslí, že ví, co ženy chtějí, ale funguje mu to jen občas a na jednu noc. Ale ani jeho pomoc nemůže Martina připravit na setkání se sexy Evou a jejím hlídačem Toddem. Aby si Martin mohl s Evou dát schůzku, musí mít jeho požehnání. Aby nepřišel o vinárnu, musí si smluvit rande. A to, co doopravdy potřebuje, je zázrak. (oficiálny text distribútora)

KajusaK

no nevím ani ty dvě hvězdy si to asi nezaslouží :)) dooost velkýý propadááák .. nudná hodina a půl ..ztráta času..nedokoukáno ()

kajda.l

Hospodská láska aneb komedie o tom, že ženský jsou ve vztahu především na prachy:). Jinak se jedná o vcelku průměrnou, dobře koukatelnou a lehce průhlednou komedii, kde po pár minutách zjistíte, jak to vše skončí, že happyendem o tom je zbytečné se zmiňovat. SPOILER Díky přijemné stopáži a sympatické představitelce barmanky Scarlett, hlavní hrdina byl opravdu hodně natvrlý (do této slečny bych se zamiloval i bez cizího upozornění:D)KONEC SPOILERU, dávám solidní 3*. ()

Rudysoft

Celý film, zejm. scénář a herci působí hrozně amatérsky a jejich chování předvídavě. Přijde mi, jakoby si řekla skupinka prvního ročníku FAMU, že natočí film o lásce. Jako amatérský film by to bylo dobrý, ale jako film pro veřejnost.... :-/ ()

freddy

Tak tento film z Velké Británie sice není úplně nejzajímavější, ale své kouzlo a svou orginalitu zajisté má. Zápletka je velice jednoduchá. Martin vlastní polovinu baru. Tu druhou polovinu vlastní jeho bývalá manželka, která se zrovna znovu vdala. A chce svou půlku prodat, což Martin nehodlá připustit. A tak s ním uzavře jeho exmanželka dohodu. Pokud si do oslavy pátého výročí otevření baru najde dívku, která se do něj zamiluje a kterou přivede na tu oslavu s sebou, tak mu druhou polovinu baru přenechá. Takže zápletka svým způsobem zajímavá a originální, ale podání je místy nudné a nezajímavé. Není to snad ani vina scénáře, ten je napsán zajímavě a po dějové stránce není filmu co vytknout. Co mi vadilo trochu více, to byli herci, především představitel hlavní role mi zase tolik sympatický nebyl. Ale dalo se to vydržet, a to i díky snesitelné délce filmu. A určité rozptýlení divákovi mohou přivodit i sympatické dívky, které jsou ve filmu k vidění a které mají díky svým vnadám opravdu co nabídnout. A co mi pak také tak trochu vadilo, to je předvídatelnost filmu. Není zase takový problém uhodnout, jak to celé dopadne. Každopádně i přesto to vidím jako docela koukatelný průměrný snímek. Je to za tři hvězdičky. ()