Ozvěny mrtvých

• Thajsko Winyan Loke Khontai (viac)
všetky plagáty

Ming ve věku 15-ti let byla pronásledována duchem, od kterého se snažila uvolnit. Později poznává mladého lékaře Budda, který objevuje spojení mezi duchem a jejím mrtvým otcem. Doktor tvrdí, že otec dívky byl zavražděn a snaží se doručit pravdu o své smrti… (LIVINGDEAD)

ijacobo

Tak tento horor (dá-li se to tak nazvat) mě téměř unudil k smrti. Nevím, jestli byl takový záměr, nicméně 1* za celkem povedený zvuk si to zaslouží. ()

blekekeke odpad!

Půl filmu tápete kdo je kdo a proč je on oným a ona onde. Druhá půlka je na tom stejně, jen se tak trochu dozvíte, proč on je on a ona je ona .... asi jiná "kůltura" ... ()

Aceboris

Jedine preco som si pozrel tento film je zaner, ktory patri medzi moje oblubene. Vkusny nazov a pekny obal vsak niesu zarukou dobreho filmu, tak ako to bolo i v tomto pripade. Po niekolkych minutach sledovania som zacal lutovat, ze som si to pustil, pretoze patrim k tym co film dopozeraju hoc je akokolvek zly, sam seba som odsudil na mucenie. Aj ked sa budete snazit pochopit pointu filmu ta pride az na konci (nic vynimocne,autor sa snazil zachranit cely film minutovym vysvetlenim) , pocas deja sa to neda. Je tu viacero faktorov co totalne nicili dej, ak nejaky bol. Kamera, strach a hroza, vykon hercov, katastrofa a celkovo dejovo podpriemerny film, jedine co sa mi celkom pozdavalo bola hudba, sem tam sa mi dokonca zdalo, ze okopiravali niektore useky zo Silent Hill , snad je to iba moje zdanie. Ak nepatrite ku skupinke ludi co maju radi vzdychanie, ochkanie, vrieskanie, stonanie v tomto filme je toho vrchovate nalozene, tak to radsej ani nepozerajte, ostatnycj odradi nezaujimavy dej, bez zablesku nadeje na nieco lepsie. Po duchovnej stranke sa tomuto snimku neda nic vytknut, zjaveni si uzijete aj za dva filmy. Ostatne aj ked ma film 100 minut, len malokedy sa mi stava, ze sa nemozem dockat konca, zdal sa mi nesmierne natiahnuty a nekonecny. Thajska produkcia nepriniesla na svetlo sveta nic vynimocne spolu s reziserom Tharatapom Thewsomboonom , pre ktoreho to bola prvotina a aj ked sa hovori, kazdy ma dostat druhu sancu, verim, ze sa reziserskeho kresla po takomto filme rad vzda, pretoze natocit nieco taketo, chce odvahu. ()

F618 odpad!

Dlouho jsem se u žádného filmu tak nenasmála. Zřejmě to bylo šokem, protože horší film jsem nikdy neviděla. Tento film už nechci nikdy vidět, ani bych ho nikomu nedoporučovala. ()

Morrigen odpad!

Nutno dodat, že tenhle film jsem shlédla jen omylem místo Ozvěn mrtvých z roku 1999 s Kevinem Baconem. Byl to pro mě docela šok sledovat tak příšerný film s myšlenkou, jak tady na ČSFD má celkem vysoké hodnocení. Pořád jsem bojovala s pokušením to vypnout a jediné, co mě drželo před obrazovkou, byla zoufalá naděje. Naděje, že snad rozuzlení bude hodno takového hodnocení. Nestalo se. Až pak jsem zjistila svůj omyl (dodneška si nedokážu vysvětlit, proč jsem proboha nepřišla na tu záměnu hned na začátku - vždyť indicií bylo několik). Nejzbytečnější hodina a půl mého života. ()

tommco odpad!

V prvom rade musím povedať, že som chcel pôvodne pozerať Ozveny mrtvých s Baconom a tak som na ázijský film nebol naladený. Prvá polhodina sa mi však zdala tak debilná, že som nemal silu pozerať to ďalej. Keď sa to neskôr zlepšilo, tak sa za ten odpad ospravedlňujem. ()