Krvavé ruce

• Česko Kickbox terminátor (neoficiálny názov) (viac)
všetky plagáty

Keď gang kickboxerov zabije mladému talentovanému kickboxerovi Stevovi rodičov, mladík je zmietaný dilemou. Má vyšetrovanie prípadu, ako mu radí jeho priateľka, prenechať polícii, alebo sa má s nimi porátať sám? Neschopnosť polície mu v tomto prípade rozhodovanie značne uľahčí. (beso74)

LION-MR.T

Filipíny,rozpoznal jsem produkci ve vteřině,jinak film je plný kicboxerů a ne zrovna nejhorší choreagrafie,na takovou by se nezmohl ani Van Damme,který kope furt stejně. Tady jsou souboje kolikrát málo sestřihané a tvrdé a hlášky,no. "Zabil jsi mi rodiniu." "Vo čem to sakra mluvíš?." "S mluvením jsem skončil." A následuje kopačku do kischtu,Donehue je herec k pohledání,nic mu nevěříte,přesto ho vidíte rádi. Stejně jako v DRTIČI ZLA z roku 1994 pod režijním vedením jeho otce dostane během celého filmu dost slušnou nakládačku,kdy v obojím případě by hrdina nepřežil nebo přinejmenším by musel celej film odehrát v sádře,ale jako zkušený kaskadér ví co je to bolest. A také v obou filmech i jeho holka dostane několk ran do obličeje,že mi jí bylo líto. Nikdy nemlaťte holku Seana P. Donahue,jinak vám na třikrát nakope prdele. Má opravdu slušně namakanou formu. A co scénář a děj a postavy,že to mu dávám 4 hvězdičky. Je to béčko,kde se všichni perou,ještě nějaké vysvětlení? ()

matestlust odpad!

Ani jasné nadšení ze žánru, kterým tvůrci jistě přetékali, nepomůže k tomu, aby si tahle ultimativní debilita, kde souboje vypadají jak street fighter pro retardované a kde nejlepším hereckým výkonem je pes, který proběhne v polovině filmu, přes ulici, zasloužila alespoň jednu hvězdu... I milovník těžké ,,thrash céčkové" tvorby musí potit krev, aby se mu tohle podařilo dokoukat. ()

Rakosnicek77

Je potřeba odpustit hodně do nebe bijícího, nicméně jsme v roce 1990 a tohle byla velmi slušná kvalita. Připočtu li nostalgii, tak snímek na ty 4 hvězdy v pohodě dosáhne. ()