Dospívající Gulley, navštěvující momentálně jednu z newyorských středních škol, sice žije se svým otcem a jeho novou manželkou, hlavou této rodiny je však autoritativní babička. Nicméně ani její zákazy Gulleymu nezabrání, aby v tajnosti neudržoval kontakt se svojí skutečnou matku, kulečníkovou hráčkou Kailey, která už se delší čas snaží prorazit a vymanit se z šedé zóny barů a nezákonných sázek. Jenže se jí nedaří, a tím pádem nedokáže splnit slib, že svého syna jednou odveze do Kanady. A pro Gulleyho je až příliš těžké této ženě, která se nikdy moc nestarala a až příliš mnoho slibů nesplnila, konečně uvěřit. A to, že svého syna unese, její situaci příliš nevylepší. Kailey proto musí začít bojovat. A jejím cílem je vítězství ve velkém mači, které by mohlo přinést i tolik potřebné peníze. Nicméně i když jí přichází na pomoc starý mazák Teddy Quinette, který vede kulečníkový bar Quinn´s, není zdaleka jisté, že půvabná žena uspěje. A to ani nad suknem potaženým stolem, ani v boji o vlastního syna. V hlavní úloze vystupuje v podmanivém kulečníkářském dramatu made in USA pohledná holandská rodačka Famke Janssenová. (oficiálny text distribútora)

Dubro

Famke Janssen je nepopierateľne dobrá, no jej výkon, vďaka okoliu a slabému scenáru, nestačil na to, aby sa tento snímok vyšplhal aspoň nad úroveň TV filmov, ktoré nám, občanom, púšťajú v sobotu o 18.00. ()

kleopatra

Už kvůli Famke je to přitažlivý, prostoru má kopec a neprošustruje minutu, hraje skvěle a ještě líp vypadá, leč, bohužel, našlápnutí na slušnou nezávislárnu lekne jak ryba na suchu a jeden ani nepostřehne, kdy se tak stalo. ()

Chloe..

Možná, kdybych znala o trochu víc pravidla kulečníku, bylo by to ještě zajímavější. Nicméně na konci jsem zůstala jen nevěřícně koukat, takže kvůli tomu a kvůli přesvědčive Famke Janssen dávám 4*. ()

Slimakovec

Zajímavej příběh, divnej konec. Jako došlo mi, co se asi stalo (a došlo mi to správně), ale film, u kterýho musim googlit, jestli jsem si konec domyslel dobře, nemůžu hodnotit víc jak na 3 hvězdy. ()