Bývalý šampión ťažkej váhy v boxe Cleon "Slammin'" Salmon (Duncan) a terajší majiteľ reštaurácie v Miami vymyslí súťaž pre svojich čašníkov, aby zistil, ktorý z nich dokáže za jednu noc zarobiť čo najviac peňazí.
Víťaz môže získať až 10,000 dolárov, kým porazený bude musieť zniesť nakladačku od samotného šéfa, Cleona. (Ba-nny)

DavidS.

Příjemná komediální jednohubka, která vychází z přímočaré premisy bez nějakých zbytečných vedlejších linek a komplikovaností - jedna restaurace, jedna směna, jeden večer, jeden dluh a jedna soutěž...Sice se v tomto podniku nebudete přímo řezat smíchy, ale úsměv budete mít na tváři celou dobu...A převážně seriálové herecké obsazení tu vůbec nedělá ostudu a působí velmi kompaktně... ()

B!shop

No je to od Broken Lizarda, tudiz jsem cekal uchylarnu a taky jsem ji dostal, nastesti je to ale zaroven vtipna komedie. 90 minut o tom, jak banda vice ci mene uchylackejch cisniku soutezi, kdo zkasiruje nejvic penez, takze vsichni zkousi na zakazniky ruzny ochcavky a velkej sef je nekomu neustale vyhrozujici bejvalej boxer v podani genialniho Duncana. Proste naprosto oddychova komedie s bandou uchylu absolutne o nicem, ktera je s pribejvajicima minutama cim dal tim ostrejsi a ja se skvele bavil. ()

nunka

Slammin Salmon je príšerný komediálny úlet. Nech to znie akokoľvek divne, tak nejak som sa cítila aj ja, keď výborné scénky striedali stupidné a stupidnejšie a po nich prišla stupidita a trápnosť na druhú a tak sa to miesilo od začiatku do konca. M.C. Duncana mi paradoxne najmenej lahodil so všetkých zúčastnených, škoda. ()

Jamal

Příjemná komedie, u které se určitě dost nasmějete. I když u některých scének jsem nevěděl zda jsou spíše trapné či vtipné, spousta dobrých mi to bohatě vynahradilo. Sendhil Ramamurthy z Hrdinů, Vivica A. Fox, Cobie Smulders, Michael Clarke Duncan a samozřejmě Paul Soter mě příjemně pobavili, Jay Chandrasekhar jako Nuts mě moc k srdci nepřirostl. ()

Kopik

Vyloženě skvělé to nebylo, ale zlé též ne. Některé scénky jsou doopravdy nesmírně vtipné, bohužel jde ale pouze o pár útržků z celého filmu. Jakožto oddychovka, kdy chcete vypnout se to ale hodí báječně, přirovnal bych to k slabšímu odvárku Hele kámo, kdo tu vaří. Skvěle se povedla postava Nutse, též velice potěšila přítomnost Cobie Smulders. Klasický průměr (Viděno: 04.09.2010) ()