George Stobbart

Vydarený, nezávislý halloweensky slasher o partii chalanov, ktorým sa po jednej potyčke podarí pripraviť o život chlapíka, čo sa samozrejme rozhodnú utajiť. Po roku sa však objavuje záhadná postava v maske, ktorá ich postupne poctí svojou krvavou návštevou. Onedlho pochopia, že to čo najprv pripisovali náhode má zrejmú súvislosť s ich zločinom a keďže si nie sú istý, či je ich mŕtvola vôbec mŕtva, stávajú sa len zmätenými obeťami pre tajomného krvilačného maniaka. Aj keď tento horor neponúka nič originálne a navyše slabším spracovaním z očividného nedostatku financií, mne sa pre svoju atmosféru a hlavného killera páčil. Ten sa totiž s nikým moc nebabre, kdekoľvek si bez okolkov nabehne a s mládežou + s kýmkoľvek v ich okolí urobí razantný a krátky proces. K tomu má fešácku strašidelnú masku a stretnúť ho doma, tak asi pre istotu rovno skáčem z okna. Ináč ide ale o taký priemer, ktorý by som odporučil hlavne nadšeným konzumentom slasherov, halloweensky ladených hororov, prípadne fanúšikom novodobej scream queen Danielle Harris, ktorá tu však moc výraznú úlohu nemá. ()

Časové pásmo bolo zmenené