Gemba

Krátkometrážny / Dráma
Česko, 2013, 1 min

Réžia:

David Gembitcki

"Jedná se o můj dalo by se říct, celoživotní projekt, kde chci lidem ukázat že když máte dost velkou motivaci, a věříte že nic není nemožné, tak se dokážete naučit cokoliv, bez ohledu nato jaké mate překážky. Zkrátka Talent Nestačí Musíš Věřit A CHtít. A Pamatuj, pokud ti život nevyhovuje změň ho! Je to tvůj život, a ne život ostatních... To TY rozhoduješ kdo bude poblíž tebe. Žij život naplno, žij ho tak aby jsis v pozdějším věku neříkal/a že jsi ho promarnil/a!" - David Gembitcki (oficiálny text distribútora)

Celý film

korbitch22

Otázkou zůstává, kdyby tohle video natočil zdravý člověk, který má ruce v pořádku, ale například to byl sirotek, či pocházel z nuzných poměrů, hodnotili by diváci stejně?Je to jako když přijde slepý a zdravý zpěvák, oba umí zpívat úplně stejně, ale jeden je prostě nevidomí, kdopak asi vyhraje?Otázka je předem zodpovězená laciností téhle doby, kdy každý uvnitř sebe stojí za hovno a myslí si, že když v těhle případech bude outlocitně palečkovat nahoru, v nebíčku bude mít místečko.Co třeba zapojit mozek a chovat jako člověk...opravdový, rozumný člověk.Nepochybuji, že Gemba je pilnej a pohodovej člověk a přeju mu, aby dokázal vše, co si vysnil, ale nehodlám brát jeho handicap v potaz a znevýhodňovat kvůli tomu jiné soutěžící.Odprezentováno unyle, sestříháno průměrně, vítěztví neoprávněné vzhledem k jiným, daleko lepším videím z mého příběhu v minutě.40%. ()