Hrôza v Connecticute

• Slovensko Dom hrôzy (viac)

Poté, co je rodina nucena se přestěhovat do nového bytu kvůli zdraví svého syna, začnou se v jejich novém domě dít zvláštní a nadpřirozené věci. Jak se později ukáže, nový dům stojí na místě, kde kdysi bývala márnice... (oficiálny text distribútora)

goodridge

Vôbec to nedopadlo tak zle ako som si to predstavoval. Trochu to zhadzuje B-čkový vizuál, ktorý pripomína TV film. Dejovo dobre zvládnuté, miestami atmosferické aj z dobrou dávkou napätia. Slušný priemer. ()

Sof Raven

Možno je moje hodnotenie ovplivnené tým, že som ako prvú videla dvojku, no narozdiel od nej, je tento príbeh oveľa lepší. Jasné príbeh je vystavaný ako klasická ducharina - v dome straší, postavy tomu najprv nechcú uveriť, tak v prostredí pretrvávajú, kým sa strašenie nevystupňuje. Potom príde snaha o útek a následné rozuzlenie, klišé. Každopádne sa mi toto prevedenie filmu páčilo, aj herecké obsadenie mi prišlo sympatické. Hodnotenie kolísalo, no nakoniec som sa rozhodla pre trochu slabšie 4 hviezdy. ()

Wiceman

Tohle by šlo :) Strašivý to je, hlavní herec permanentně vypadá, jako by měl raka i v reálu ať už teda hraje v čemkoliv a překvapivě se na to dobře kouká. Konec teda klasickej emerickej happy end (což bych teda fakt nečekal vzhledem ke stavu a událostem ve filmu) a celý to ,,podle pravdivého příběhu" mi najednou přijde jako hodně vtipná hláška :D I přesto je to koukatelný a člověka příjemně mrazí v zádech u obvzlášť dobře udělanejch duchů. Lepší 3* Nebýt Happy endu, šel bych ještě výš. ()

Duffman 97

Krom herců jde o ničím výmečný tuctový horor, který přehrává samé klišé, lekačky v každé druhé scéně a i střih by zvládl lépe kdejaký youtuber. ()