In nome del padre, del figlio e della Colt

• Španielsko La máscara de cuero (viac)

Šerif Bill Nolan (Craig Hill) vyšetřuje několik záhadných vražd spáchaných tajemným banditou v černém plášti s kapucí a obličejovou koženou maskou. Uprostřed vyšetřování je Bill sám obviněn dvěma svědky z přepadení dostavníku, vraždy a znásilnění. Zároveň je označen za vůdce krvežíznivého gangu. Ve skutečnosti jde o šerifovo dvojče Maceho, který je i společníkem tajemného vraha. (curil)

Mariin

Western s kriminální zápletkou o dvou bratrech (dvojčatech), z nichž jeden je šerifem a druhý zločincem. V hlavní roli Craig Hill s nepříjemně světlýma očima. Slabě průměrné, takřka televizní zpracování. Nic víc než brak a oddechovka. ()

kkarx

Mix gialla a spaghetti westernu, ale ani jedno nefunguje tak jak by mělo. Akční westernový scény jsou natočený chabě, u gialla aspektu zase chybí celou dobu napětí. Až posledních 10 minut odhalování a pronásledování maskovaného vraha je napínavých a to je trošku málo. Nemůže to zachránit ani Hill. Ten natočil mnohem lepší čistokrevný giallo Solamente Nero v prostředí Benátek, který můžu doporučit. ()

ilclassico

Jeden z nejhůře natočených špageťáků, jaký jsem kdy viděl. A to jsem jich viděl dost. V jedné scéně je použit slavný motiv Gianniho Ferria ze seriálu Tajuplný ostrov (1973), přičemž k ní vůbec nepasuje. Je toho víc, co ve filmu nechápu. V rámci žánru za 1,5. ()