Nebezpečný transport

(TV film)
  • Česko Kamioňák (viac)

Řidič kamionu Thomas Dekker má převézt kontejner s nákladem do Casablancy. Po honičce s policií a následném zjištění, že součástí nákladu je uloupený stroj na tištění bankovek, odmítne akci provést - ale už je pozdě. Pronásledován policií, vydává se na místo určení, aby stroj přivezl zpět a očistil tak své jméno. Jediným společníkem je mu neúspěšný sebevrah Adi, který se postavil do cesty jeho kamionu. Zločinci se však nevzdávají a unesou Dekkerova syna… (oficiálny text distribútora)

xmy

Místy sice dosti nelogický, avšak docela zábavný a vtipný akčňák s Markem Kellerem známým z Kobry 11. ;o) I zde je to samá honička a akční scéna. Žádný promakaný příběh, herecké výkony průměrné. Jako nenáročný film na odreagování ale bohatě postačí. ()

Pepinec

Copak? Bojíme se přiznat, že Němci jsou teď ve formě? Sice si to místy představujou jako Hurvínek válku, ale výsledek je vzhledem k názvu a TV filmu ke koukání. ()

honajz

Třikrát jsem to zkusil dokoukat, napotřetí se tedy zadařilo, ale jen tak tak. Mix Kobry 11 s kamioňákem, záběrů z benzínek, hloupých mafiánů, rodinného hrdinství pro syna, který vypadá jako holka, plus přihoďme parťáka, který má dementní kecy, jež měly asi být vtipné ("Sem mi dej tu pistoli a zastřel mě, ha ha ha..."), a i Casablance nosí kulicha - asi je na jihu zima. Spousta zbytečných nudných záběrů, keců o ničem a nelogického chování. Hlavní hrdina bez jakéhokoliv výrazu, ať se děje, co se děje. Pokud jde o kamioňáky a akční film, doporučuji spíše Goma-2 nebo Šimon a Matouš jedou na Riviéru. ()

SeBig odpad!

Hudba, co tam hrála jsem nepobral, kde na to fašouni vzali. Tahle německá kriminálka nepřináší nic novýho, co by nám nedala Kobra 11. To sem si rovnou mohl pustit Siska. André a jeho akcička mě neoslovili a ta hudba se tam nehodila. Odpad dávam rád. Těmhle filmům nad kterýma ztrácim svůj drahocenej čas by měl nekdo utnout tipec. Fašistickej žvást. ()