Menší městečko v Georgii. Večerní klid a záverečná školní party je přerušena zombíky, kteří náhle ožili v nedalekém hřbitově, který je čirou náhodou vedle atomové elektrárny. Díky uniklé látce se začaly všechny mrtvoly měnit v zombíky. A ti mají rádi čerstvé maso v podobě teenagerů. Najde se několik "looserů", kteří se tomuto nebezpečí postaví! Zvládnou to? (Zlaticko1)

darkreider

Bishop sa snažil spraviť si svoj vlastný malý teenagerovský Shaun of the Dead. Nepodarilo sa. Vznikla akurát pekná kravina. Ale uznávam, že cenu za ultra cool borca získava hrobár, ktorý mi ako jediný navodil úsmev v tých potokoch telových tekutín. Ultra odveci bol podla mňa (mimo väčšiny filmu) FrogMan. Zábavné to bolo len vtedy, keď už ma prestalo baviť čakať na niečo normálne a smial som sa nad tuposťou tohoto filmu. ()

Dubro

Tak toto som videl omylom. Pôvodne som chcel pozerať z okna, ale už bola tma. Držal som palce našim, teda zombíkom, no oni opäť nevyhrali. Sa im akosi nedarí toho roku. Chýba im tréning, tak ako aj režisérovi tejto „komédie“, kde humor prakticky nefunguje. Teda možno, ale to by som musel mať 12 rokov a 8 mesiacov. ()

Campbell

Celkem dobrá zombie komedie, s pár dobrýma nápadama. Nějak moc jsem od toho nečekal ani jsem do toho moc nechtěl. bál jsem se kombinace teenagrů, moderního zombie hororu a komedie. Nakonec se film dost povedl, a s hodnocením bych šel i výš kdyby nebylo divně vypadající kamery který chvíli vypadala parádně a chvíli vypadala dost amatérsky, a kdyby ve filmu nebylo takovejch zbytečnejch keců okolo toho plesu, ty kecy vyloženě ubíjely. Ale nakonec je všechno ostatní většinou pozitivum. Gore je parádní a masky zombie jakbysmet, herci jsou sice špatní ale docela sympatičtí. Za mě lepší průměr. ()

Tomes83

Skvělá směsice černého humoru, brutus akce a hlavně zombíci, kteří nejsou neohrabaní, ale dokážou i utíkat a rychle přepadnout svou kořist No DOBŘE, tak mě zarytí fandové zombies sežerte zaživa, že takhle to být nemá, ale u tohoto komedie/horor žánru to nebylo na škodu! Já se bavil… Georgi, našel jsi mapu? Jo, jednu mám v trenkách. Velká mapa. ()

kosta73

Záběr hřbitova s komíny atomové elektrárny v pozadí na úplném začátku filmu sliboval mnohé, pravděpodobně asi nic nového, ale proč ne. Bohužel to co následovalo, byla ( pro mě ) naprosto nezábavná hloupost korunovaná otřesnou "punkovou" kapelou v duchu těch největších "es" současné neopunkové trendové vlny. Fuj, chudák Ramone se musí obracet v hrobě! ()

• Role hrobníka byla napsána speciálně pro Jamese Jarretta. (hladass)
  • Tento film si osobně vybral Sam Raimi pro distribuci prostřednictvím své nové produkční společnosti Ghosthouse Underground. (hladass)
  • Kromě zvuků sirén nejsou ve filmu nikde vidět policisté ani vojáci. (hladass)