Kúp, požičaj, ukradni!

• Slovensko Biologické hodiny (viac)
všetky plagáty

Georgininy biologické hodiny už dost děsivě tikají a ona si jednoho dne uvědomí, že by chtěla mít dítě. To však pro jejího přítele Zaka nepřipadá v úvahu, prostě to vypadá tak, že nemá rád děti. Georgina však po malém tvorečkovi touží, kvůli tomu se také se Zakem pohádá a vypadá to na rozchod. Zak pak odjíždí na služební cestu společně se svou krásnou sekretářkou a Georgina se dozvídá, že má posledních pár dní na to, aby otěhotněla, nebo už nikdy nebude moci mít dítě. A proto musí rychle najít vhodného dárce spermatu. (Ssimca)

Dever

Soundtrack Christian Henson : 1. Like A Virgin - Madonna ,2. Your My First, My Last, My Everything - Barry White ,3. Breathe Me - Sia ,4. Let the Cold Wind Blow - Kate Rusby ,5. We Belong Together - Mariah Carey ,6. The Littlest Things - Lily Allen ,7. What Hurts the Most - Rascal Flatts ,8. When I Remember When - Five ,9. Who Knew - Pink ,10. Behind These Hazel Eyes - Kelly Clarkson ,11. Nobody Knows It But Me - Babyface ,12. Lover, You Should've Come Over Jeff Buckley ,13. Build Me Up The Temptations ,14. Macarthur Park Donna Summer ,15. Konstantine Something Corporate, ()

Veroniques

Hodnocení tohoto filmu bude snad těžší, než samotné shlédnutí. Ale na romantickou komedii jsem se skutečně málo smála a dost často jsem se cítila trapně. Ani ne kvůli nehodě se stříkačkou a dortem, jako kvůli stupidnímu scénáři. Ale to k tomuhle druhu filmu nejspíše patří? Nemyslím si, "zbouchni mě" určitě není jedinou romantickou komedií, kterou jsem viděla. Ale z kombinací GB/USA/GER nemůže nejspíš vzejít nic lepšího. ()

Baronne odpad!

Proč všichni herci až na Heather vypadaj, jak když maj downův syndrom ? Neskutečně trapný a ohavný, takhle lacinej teda díky bohu fakt nejsem.. Umim si představit, že kdyby tam byla místo příšerný Kirschner a fakt nehorázně prkennýho a příšernýho Ellise třeba Cook se Stone, tak by to bylo o něco lepší, ale tohle FAKT NE. ()

MickeyStuma

Bezdětné Georgině biologické hodiny dávají jasně najevo, že už je nejvyšší čas zplodit dítě. A co její přítel? Ten o dítěti nechce ani slyšet, pohádá se sní a odletí na služební cestu. A tak rozjede zoufalou honbu za získáním spermatu, ať se děje co se děje. O nic jiného tu totiž nejde. Velmi jednoduchý námět, jehož realizace se poněkud vymkla kontrole. Podivně uvřeštěný snímek, který se pohybuje mezi komedií a sitkomem snažící se přesvědčit jak zoufalá Georgina je a jak si opravdu dítě přeje, a jak je ochotna pro to udělat vše. Je to ale nesmírně nepřesvědčivé a nevěrohodné. Mnohdy její činy zavání až s trapností. Několik humorných situací tu sice skutečně je, ale spíše jsem zíral s otevřenou pusou, co všechno je žena ochotna udělat, jen aby otěhotněla. Jako ryzí sitkom bych to bral, ale takhle jsem krapet na pochybách. Zkrátka, moc se tu tlačí na pilu a to film velmi poškozuje. ()

mansonn odpad!

tak ani vtipne,ani romanticke ,ani prekvapive,ani zaujimave.......hlavne Heather sa spravala ako monika v priateloch,,liezla mi polku filmu na nervi.Ozaj lacny a priblbly humor.Toto sa ozaj neoplati vidiet ,jedine ta irska priroda bola velmi pekna,skoda ze z nej bolo vidiet iba 3 minuty.takze vobec neodporucam ()