Terror from the Year 5000

• USA Cage of Doom

Lima

Plakátové.info: Z ČASů, KTERÉ JEŠTĚ NENASTALY….PŘIŠLA ONA, DĚSIVÁ A OHYZDNÁ!!!___Synopse má patřičný brakový nádech – pomocí stroje času, sestrojeném Dr.Erlingem kdesi na floridském ostrově, se do příběhu začlení návštěva z budoucnosti, žena zohavená radiací (což vypadá asi tak, že je navlečena v jakémsi přiléhavém černém overallu s fosforeskujícími šupinkami, předními zuby jako králík a třemi masivními bradavicemi na tváři), která celý film usiluje o únos Erlingova asistenta do budoucnosti, aby tam s ním, za vydatného páření (v jejím případě se slovo „milování“ těžko dere z úst), rozšířila populaci zdravých jedinců. Celý film se line v lenivé konverzační rovině a trocha toho vzruchu přijde ke slovu až v poslední třetině, kdy „žena z budoucnosti“ běhá po džungli, zabije sokyni v lásce a než naběhnou spásná slůvka „THE END“, zapomenete, o čem to celé vlastně bylo. Neurazilo mě to, pouze lehce nudilo. Paradoxem budiž fakt, že ústřední postavu hrála uznávaná muzikálová herečka z Broadwaye Salome Jens. Asi potřebovala zalepit dluhy za nájem. ()

zelvopyr

Nu, ještě mě asi žádný film nenutil vypnout ho hned první vteřiny. Pateticky hřímající hlas: Člověk překonal rychlost zvuku roku 1947 (ano, Jagger s oficiálním monitorováním, ale před ním už ve válce němci s V2, na proudových Messerschmittech, nehledě na ruské pokusy s ramjetem daleko před válkou). V roce 1958 člověk překonal hranici vesmíru a vyslal první satelit (aha, tím se to vysvětluje, člověk je tedy jen američan). A to ještě pořádné sračky s radioaktivitou a přenosem z budoucnosti nezačaly... Mno ale to by nevadilo, nečekal jsem žádný zázrak -- horší je ta bezmyšlenkovitost a nesmyslnost. ()

Oktavianus

Těžká nuda a nepěkná hloupost. Nedokázal jsem se ani bavit blbostí, ani tím, jak se všichni tváří smrtelně vážně, a přidom radioaktivní zmutovaná stvůra je herečka v upnutým oblečku z flitrů. Už jen za drzost něco takového pustit mezi lidi tu hvězdu dát musím (a taky proto, že objektivně existují i horší filmy - ale už ne o moc). Především je to ale nuda a učebnicová ukázka, že relativně zajímavej námět jde pohřbít strašlivě nudným zpracováním. PS: Zelvopyre, jasně že jo, snad bys Rusy nechtěl považovat za lidi? :-) ()

pepua

Produkoval to Samuel Z. Arkoff, což je dostatečná záruka "kvality". Mizerné sci-fi, které bohužel nedokázalo vytěžit nic pozitivního z tématu cestování časem. ()