Chinango

Adrian

Podobne ako Kiltro i Chinango funguje len a len ako bojove promo pre Marka Zarora - vo svete coraz znamejsieho pod nickom "Latino Dragon". Ovsem oproti Kiltrovi sice v Chinango ma Marko zdatneho bojoveho supera, ovsem choreografia mi prisla slabsia ako v Kiltrovi a hlavne zbytocne i nechcene zamotavany / naivny pribeh ako i jeho jednotlive set-up lokacie vykazuju este vyssiu uroven amaterskosti ako pri Kiltrovi (a nie je tu ani ta mnamozna westernova hudba ;). Pri Kiltro som sa bavil a obdivoval Markove schopnosti, pri Chinango zabava absentovala a prezentacii jeho neodskriepitelnych combat technik je vo filme venovanych pohriechu malo minut. ()

TERRORDROME

Tretia Zarorovka, bohužiaľ žiadny progres. Po formálnej stránke je to stále len amatérčina. Na to by človek aj kašlal, len keby sa tam všetci poriadne schuti márovali. lenže im sa tak nejak nechce. Darmo je tam Marko a k nemu ešte pár ďalších schopných borcov, režisérovi je to fuk. Na začiatku nám vyprávač porozpráva niečo o šaolinských mníchoch čo emigrovali do mexika a potom vnuk jedného z nich nájde pod stromom vzácny medailón ktorý by radi získali aj gangsteri. Zápletka je teda jasná, nejasné sú len pohnútky tvorcov dať prednosť priblblím dejovým vývrtkám pred neviazanými bitkami. A keď už na ne dôjde sú hanebne sprasené blbou kamerou aj strihom. Večná škoda, protagonisti s Markom na čele by jasne zvládli predviesť sakra poriadne rošambo. Taktiež sa niekoľkokrát schyľovalo k odhaleniu ženských poprsí, ale ani k tomu nakoniec nikdy nedošlo. Čo dodať, neviem, nič ma už nenapadá. ()

• Marko Zaror ve filmu nejenže hrál, ale byl také výkonný producent a koordinátor soubojů. (Rominator)