Jak to tak bývá, potkali se náhodou v supermarketu a zjistili, že nezapomněli na dobu, kdy jim bylo devět let. Thomase právě vyhodila jeho přítelkyně z bytu a Florence o tom, zda je šťastná, příliš nepřemýšlí. Vychovává dvě děti a na nevěru svého manžela zatím ještě nepřišla. Spontánně pozve Thomase na večeři. Manžel není příliš nadšený a děti jsou otrávené, ale jen do chvíle než zjistí, že pracuje pro vyhlášený časopis, testuje videohry... Cesta Florence k Thomasovi a od něj však zdaleka není tak jednoduchá. (oficiálny text distribútora)

Margerie

Hloupé, trapné, nevtipné, neromantické... Špatná kamera a hudba tomu jen nasazují korunu. Jedna hvězdička za krásný úsměv Marie Gillain, jejíž herecký výkon ovšem také nepatří mezi nejlepší. Tohle že je francouzský film?! ()

Enšpígl

Já si tady dovolím nesouhlasit a kolegy. Mně se velmi líbilo jak tvůci tu romantickou absurditu převádělo do životní přirozenosti. Film se trošku vzhlíží v některých amerických romantických klasikách, ale působí nežně a příjemně a to u romantických filmů mám asi nejradši. Navic Marie Gillain je má láska už desítky let, takže jsem rád, za každý film který se ke mě s touto netuctovou kráskou s nádherným usměvem dostane. ()