Utajený svět médi Benjamina

• Kanada The Secret World of Benjamin Bear

Přinášíme vám sérii roztomilých animovaných pohádek, ve kterých ožívají plyšáčci. Vy plyšáčky možná znáte jenom jako hračky, ale když se na ně nikdo nedívá, ožijí a pustí se do vlastních dobrodružství. Hlavním hrdinou našich pohádek je milý a hodný Méďa Benjamín, který má moc rád příhody a dobrodružství. Umí řešit i docela komplikované problémy, a to nejen méďů, ale i jejich majitelů - dětí, které si s nimi hrají. Podívejte se s námi na příběhy: 1. Zrodila se hvězda, 2. Kdo ukradl "Méďorádce", 3. Hledá se medvědice Houly, 4. Méďové ve vzduchu, 5. Jen tak pro legraci, 6. Edgar v aukci (oficiálny text distribútora)

Matematicka

Jeden z nejlepších zahraničních animovaných seriálů z poslední doby, který jsme s dcerami viděly. Plyšoví medvídci ožívají, když si s nimi děti zrovna nehrají - a mají svůj svět a v něm prožívají nejrůznější dobrodružství. Pomáhají "svým" dětem, ale také se baví mezi sebou. Kvalita jednotlivých epizod kolísá, ale většinou nechybí nějaká nosná myšlenka. Nejvíce se nám zatím líbila epizoda "Edgar v aukci". ()