Příběh mladé babysitterky, která cestou domů zjistí, že si v autě svého zákazníka může vydělat víc peněz, než ty, které dostává za hlídání dětí a tak vezme tento obchod pevně do svých rukou. Holky na hlídání je nový sexuálně žhavý film režiséra Davida Rosse. (oficiálny text distribútora)

viviak

Naco vobec spracovavat takuto tematiku, ked to odflaknu? Naviac vsetko toto(v utrzkoch) aj tak vidime v kazdom tretom americkom filme, a ak to chceli spravit osobitne, mali si na tom dat naozaj viac zalezat. Cely dej je sice postaveny na realite, ale ma rychli spad a je neskutocne priehladny, predvidatelny a sceny umelo vykunstrovane, ked ani nenechaju divakovi priestor, aby sam porozmyslal, preco sa znich stali kurvy. Vsetko je to podsuvane, ako by bol divak uplny dement, pritom skor film je dementny. Jedina vec kvoli ktorej davam mozno 40% je ta, ze zobrazili realitu, pekne od pociatku: Pička, ktora moc kamaratok nema, sa zadiva do 40tnika, lebo kluci v jej veku su proste nevyzrale prasata. Tatka, ktory ma klasicky s manzelkou krizu, sa do nej zahladi a rovno to nanu vyskusa, ona sa nebrani, a on jej dokonca aj zalati. Jej sa to zapaci a casom dokonca rozbehne biznis a stava sa znej CEO babysitting-whores. No a samozrejme si bere svoj podiel, co sa vsetkym jej oveckam nepaci, a tak zacina tvrda konkurencia, no a naoknoniec sa samozrejme cely biznis zosype. Naozaj, keby to nebolo tak priehladne, keby to nebol len obraz dnesnej spolocnosti, kedy su podobne veci uplne bezne, uzil by som si film ovela viac.Naviac to nie je ziadna drama ale do zanru mohli rovno napisat zivotopisny, dokumentarny, podla skutocnych udalosti xy nie len americkych kurviciek. ()

Olík

Dámy pozor, tahle hlídací agentura Vám nejen pohlídá děti, ale i sexuálně uspokojí Vašeho muže. Provokativní režijní prvotina Davida Rosse dá středoškolačkám návod jak si ke kapesnému přivydělat nějaké drobné vlastním tělem. Ale pozor, nesmí Vám to přerůst přes hlavu, jako hlavním hrdinkám tohoto dramatu. ()

Tommassi3

"Jedeme do pekla ??" - "Jo !!" Holky na hlídání přes veškerou tak trochu upocenou snahu, ne těch děvčátek, ale duchovního otce filmu, režiséra a scénáristy Davida Rosse, za velmi průměrnou záležitost, což nutně vzhledem k síle tématu zamrzí, s ohromným množstvím nesmírně nesympatickým postav, o hercích ani nemluvě, když Ross rozhodně diváka netrápí pohledem na nereálné umělohmotné barbíny, i když Katherine Waterston v roli Shirley Lyner je hodně sexy, prostě lolita, což tedy v důsledku vnímám rozhodně pozitivně, který svým námětem nedokáže nezaujmout, ovšem se svižně plynoucím dějem najednou paradoxně ztrácí dech, stále více a více nudí, v důsledku pouze klouže po povrchu, sem tam zlehka naťukne hlasitě se nabízející zvrat, nakonec však ten prvotní strach z prozrazení, který mohl lepší gradací udržet divákovu pozornost, prostě jen tak vyšumí do ztracena, aby ke konci, kdy už ztracený David Ross jasně ukazuje, že natočil jen drama pro teenagery, The Babysitters shořely jako papír.. Velmi dobrá kamera Michaela McDonougha, ten se rozhodně dost snaží, silně kontrastuje s nulovým soundtrackem Chada Fischera, který však o rok později hodně překvapil svojí hudbou k Blackovu Rockerovi, což jen dokládá, jak David Ross, který si vyloženě libuje v tématu vzájemné koexistence dospívajících děvčat, už svým scénářem k teenagerskému horůrku Lesy dost naznačuje, svoji šanci promrhal, a já už se tak jen při závěrečné pasáži modlím, aby ta malá mrcha Nadine, kterou si s chutí zahrála Halley Wegryn Gross, přeci jen přepadla přes okraj mostu a přizabila se, a přišel tak alespoň trochu důstojný posun, k ničemu převratnému však nedojde, a je po všem.. Velká škoda !! ()

dopitak

Viděno v originále. A milé překvapení, takový nadhled jsem nečekal. Film bez hlavních hrdinů, šokující proměna "majitelky agentury", humorná pointa. A maličko erotiky v podání Katherine Waterston (připomněla mi Jennifer Love Hewitt v době Tajemství loňského léta). Pár veselých momentů, a tentokrát tak trochu jiný "american high school teen". ()

hellstruck

Film stojí a padá na výkonu hlavní hrdinky, která je jakožto šlapka a bordel mamá až směšně nevěrohodná. Neznámá Katherine Waterson se s tou svou usedlou imagií do role prostě vůbec nehodila. Špatné zvolení herců je právě tou největší chybou filmu, zpracování pak také není dvakrát zajímavé. Co kromě tématu prostituce ale potěší je určitě konec, kdy ta kráva dostala co proto. Takže za pocit zadostiučinění dávám 3*. :)) ()

• Místo producenta bylo nabídnuto Howardovi Sternovi, který je známý především jako rozhlasový bavič. Ten ale odmítl. (hellstruck)