Osadníci města, které bylo vybráno pro stavbu železnice, čelí rozpínání hazardu a nově také nemilosrdnému ostřelování. Nemají kde se dovolat práva, a tak se spravedlnosti ujme postarší farmář a uznávaný pistolník v důchodu. (oficiálny text distribútora)

backi

Súhlasím s ecceHOMMO. je to béčkový western, mojich 50% patrí do kategórie "B". Dalo sa to pozerať, i keď dialógy boli chvíľami dosť úbohé... Úpadok westernového žánru posledných rokov tento film rozhodne potvrdil a tak nám naďalej zostáva čakať na lepšie "westernové" časy... ()

david666

Western na klasické téma, který zabíjí strašné dialogy všech zůčastněných a urputný herecký výkon hlavní ženské postavy. Jinak standard. ()

Svadbos

Film je poctou spaghetti westernom - má spád a dramatický náboj. Napriek predvidateľnosti je tento príbeh korupcie a odplaty konzistentne zábavný - takto redukuje nedostatok predstavivosti a príležitostné výlevy sentimentality. Herecké výkony sú však slušné a darebáci zaujímavo vykreslení. ()

DeZy

Pokud hledáte kvalitní western tahle volba to určitě nebude to praví ....trh zaplavilo hodně nekvalitních a co se rozpočtu týká hodně nekvalitních a nizkorozpočtových westernu takže kdo hledá zarostlé muže s tvrdým pohledem...rychle tasící kolty...rychlo jízdu na koni....tak ať si radši vytáhne s filmotéky něco jinýho u čeho se chce pobavit nebo dobře vyspat ()

blackmore

Sice je to tv,Caspera také moc nemusím,ale tady....vše do sebe zapadalo,jak mělo.Takže vcelku příjemné zpestření večera.A vzhledem k tomu,že v současné době moc westernů po světě neběhá-zasloužilých 60%. ()