WCW Greed byla poslední pay-per-view show, kterou podporovala profesionální wrestlingová federace World Championship Wrestling. Ta následně za několik dní oficiálně ukončila svoji existenci a veškerá práva tehdy koupila WWF (World Wrestling Federation), dnes WWE. K vidění byla dne 18. března 2001 v hale Jacksonville Memorial Coliseum na Floridě. Deset uskutečněných zápasů sledovalo na pět tisíc diváků, kteří mohli vidět mj. zápas o titul WCW US Championship, který nakonec získal wrestler Booker T. (Stocki)

nevermore

SPOILER! Tady máme poslední PPV pod taktovkou WCW. Main Event Scotty Steiner proti DDPmu. Steiner mi už pak byl ke konci neuvěřitelně nesympatickej, všechno se točilo pořád Scott Steiner/Jeff Jarrett vs Zbytek světa (Sting/Booker T.), DDP. ------> 1. Jason Jett vs. Kwee Wee Lepší zápas než byste čekali. Svižná akce a vítězí Jett nad záporákem Kwee Wee. 7/10 ----> 2. WCW Cruiserweight Tag Team Titles: Rey Mysterio Jr. / Billy Kidman vs. Kid Romeo / Elix Skipper Neoblíbení Skipper s Romeem vyhrávají a to férovou cestou, čímž skončil turnaj o Cruiserweight opasky. Dobře sledovatelný zápas 7/10 -----> 3. Team Canada (Lance Storm / Mike Awesome) vs. Hugh Morrus / Konnan Od Team Canada slušný zápas, Norrus a Konnan už tady přesluhují ve své wrestlingové kariéře. Zejména Konnan. Zasloužené vítězství Teamu Canada. 5/10 ----> 4. WCW Cruiserweight Title: Chavo Guerrero Jr. vs. Shane Helms Dobrá Cruiserweight akce, se zaslouženým vítězstvím Shanea Helmse 6/10 ---->5. WCW Tag Team Titles: Natural Born Thrillers (Chuck Palumbo / Sean O'Haire) vs. Totally Buff (Lex Luger / Buff Bagwell) Komický zápas trvající méně než jednu minutu, zakončený ostudnou porážkou Totally Buff. Což je dobře, protože tak neforemnou dvojku, aby jeden pohledal. Lex Luger už byl dávno za zenitem a ve wrestlingu neměl co dělat, absolutně by si nezasloužili opasky Tag Teamů. Ještě, že tento zápas byl tak krátký a nenechal je cokoliv předvést, jinak by to s kvalitou šlo enormně dolů 9/10 ----> 6. The Cat vs. Kanyon Komedie zápas, jeden z těch, kdy po haluzi jeden nakonec vyhraje (Cat). Kanyona jsem měl vždy rád, narozdíl od The Cat. Tady se sice choval jako idiot, ale měl to holt ve scénaři, wrestler je výsostně znamenitý!! Cat bohužel vyhrává. 5/10 ----> 7. WCW U.S. Title: Rick Steiner vs. Booker T. Rick Steiner je další z wrestlerů, který už tu měl pomalu přemýšlet o konci kariéry, ale jeho počínaní není natolik tristní jako Lex Lugera. Je vidět, že Rick Steiner uměl alespoň v minulosti. Pás šampionátu spojených států zaslouženě přešel do rukou Bookera T., který do konce kariéry ještě neměl mít blízko. 6/10 ----> 8. Dusty Rhodes / Dustin Rhodes vs Ric Flair and Jeff Jarrett Já tyhle zápasy s návratem legend nebo celebritami prostě nemám rád. Je to vždy více o show a navnazování publika, než nějaké wrestlingové akci. Takže být tam ANO, ale koukat na to doma NE. Tady se jedná o otce a syna, kteří vyhrávají, snad aby publikum dostalo alespoň nějakou satisfakci vzhledem k hlavní události večera. Ale je na Dusty Rhodesovi dobře vidět kterým směrem se wrestling vydal a na jaké schopnosti je dnes kladen důraz a které už dnes nikoho nezajímají (tělesné proporce).3/10 ----> 9. WCW Title: Scott Steiner vs. Diamond Dallas Page Totální heel Steiner se svými křivárnami opět vítězí nad dalším velkým borcem a uzavírá tak sérii proher elitních WCW Superstars pod jeho taktovkou (Sting, Kevin Nash, Sid Vicious, Goldberg teď DDP). Akce už nebyla beztak co dřív, ale pořád lepší než jiní, dříve uvedení. Ale bylo by hezké, kdyby poslední zápas posledního PPV vyhrál DDP a to o pás. 6/10 ----->CELKOVÉ HODNOCENÍ 6/10 () (menej) (viac)

• Jedná se o poslední PPV show společnosti WCW. (TheSpearCZ)