Adam je hodný kluk, který by pro svou lásku udělal cokoliv. Nemá však úspěch, a tak se rozhodne, že změní taktiku a bude se chovat zcela opačně. Jenže to se nelíbí Molly, která je dívkou Adamových snů. V hlavní roli americké romantické komedie Josh Henderson.  Hrdinou americké romantické komedie je typický dobrák Adam (Josh Henderson), který by se pro svou přítelkyni Cynthii rozkrájel, ale ona to stejně neocení a nakonec ho vykopne. A tak se Adam rozhodne, že pokud holky o hodné kluky nestojí, bude se chovat jako hajzlík - a ono to funguje. Jedině Molly, jíž se nové Adamovo chování ani jeho teorie vůbec nezamlouvají, s ním nechce nic mít. Jenže právě ona je dívkou jeho snů… Režie se ujal Scott S. Anderson. (oficiálny text distribútora)

hyper01

První třetina filmu dost nevyvážená, klasický americký totálně nereálný scénář (což se ovšem dá říct o celém filmu). Potom však děj, přestože se autoři drželi stokrát ohraného tématu, začal být celkem svižný a zajímavý. U závěrečných scén mi dokonce přeběhl i mráz po zádech (taky se divím). Celé je to doprovázeno vynikající hudbou a nakonec z toho vyšel, překvapivě, dost dobrý film. Výsledek - tři a půl hvězdy, zaokrouhleno na 4. ()

Flamik

Je hodně těžké točit filmy o NIČEM. Tento film nepřináší nic nového, krásnej kluk a krásná holka se zamilujou a chvíli to trvá než si svou lásku "potvrdí." Celé se to odehrává na křesťanské škole s "bláznivým" farářem, ale kupodivu je to občas vtipné a celkově to nepůsobí nikterak hrozně, spíše naopak. ()

MickeyStuma

Romantický snímek o středoškolácích, marné snaživosti ze vztahu vytřískat něco víc a vůbec o přesvědčení, jaký má kluk být aby dívku okouzlil. Inu, nic jednoduchého. Příběh je ve své podstatě krapet lehkomyslný, ale v jádru věci něco v sobě má. Příjemný film pro mladé o mladých bez typických sexuálních narážek a vůbec fekálního humoru, jak bylo ve své době předností. V ničem se nijak netlačí na pilu, takže romantická a komediální atmosféra nepřevyšuje očekávání. Spíše skromný televizní film ve své jednoduchosti a podstatě. ()

Design

Klasická komedie , která neposkytne ani moc humoru. Děj se odehrává v církevní škole, klasická zamilování atd.. ale chybí humor a ten vtip má být asi v tom že v církevní škole učí fařáč témata ohledně sexu anebo ve slizkém ztroskotaném kamarádovi. Nevím no pro mě teda hodně málo i na ten průměr dost schází. Slabší komedie... ()

whoof

tomuhle filmu jsem trochu křivdil ze začátku, možná díky slabýmu hodnocení, jsem čekal opravdu chujovinu .. ale zas tak špatný to fakt nebylo, herci jsou vesměs sympatičtí a i když jde o klasickej tisíckrát omletej scénář, je to pohodovej film na jedno kouknutí .. až na patetickej závěr .. ale to už jsem vlastně taky tak nějak čekal :) ()

• Meno hlavnej postavy Adam Dynes (Josh Henderson) je takisto meno skladateľa, ktorý zložil pre film najviac skladieb. (PATWIST)
  • Aj keď sa dej odohráva na strednej škole, herecké obsadenie bolo vekovo od 20 do 30 rokov. (PATWIST)
  • Adam (Josh Henderson) sa bozkáva s Cynthiou (Jaci Twiss) v aute, potom si sadnú, no v ďalšom zábere sa už nakláňa smerom k nej. (PATWIST)