Osmadvacetiletý Brian Weathersby (Paul Dano - hvězda oscarového dramatu Až na krev) rozhodně není obyčejný muž. Živí se jako prodavač vysoce kvalitních švédských matrací, a coby bratr dvou velice úspěšných sourozenců ví, jaké to je, být v něčem pozadu. Jeho práce ho nebaví ani neuspokojuje. Navíc se právě upnul na myšlenku, že při hledání svého místa v životě by mu nejvíce pomohlo, kdyby adoptoval čínské dítě. A k tomu ho ještě sleduje jakýsi podivný bezdomovec, který zjevně nemá zrovna nejčistší úmysly. Ale Brian není v nezávislé romantické komedii, jež byla debutem režiséra Matta Aseltona, jediným neobvyklým patronem. Do obchodu totiž přichází Harriet s tváří Zooey Deschanelové a jen už svým ulehnutím a usnutím na jedné z vystavených postelí dává jasně najevo, jak moc do tohoto příběhu zapadá. Každopádně Brian se do dívky okamžitě zamiluje. A jeho city nepoleví ani v momentě, kdy kráska, která si nechává přezdívat Happy, se při zmínce o adopci malého asijského drobečka téměř pozvrací děsem. Je zjevné, že je zde pár věcí, na kterých bude nutné zapracovat. (oficiálny text distribútora)

elgato

-" Věděls, že ženy se 20krát více stresují než muži? Možná víckrát. Už si nepamatuju o kolik více. Prostě mnohem víc." -"To je dobře ... pro muže." - " Ani ne ... když o tom přemýšlím jako heterosexuál." -" ..... no jo." ustředním slovem filmu je weird, a film skutečně divný je. Takový pokus o milou nezávislou záležitost, která ve své zmatenosti vůbec nefunguje. Co se mi líbilo je hudba, ta dělá ve filmu dost a scéna s krásnou a sexy Zooey při svlékání v bazénu byla výborná. Jinak ... mno je to Aseltonův debut tak třeba se zkušenostmi přijdou lepší věci. ()

Konev odpad!

Nějak jsem nepochopil postavu toho bezdomáče, ale jinak to je film na hranici odpadu: bez nějaké ústřední myšlenky, co by táhla, bez nějakých emocí, nezajímavé, necitové..."chceš si zašukat, třeba támhle", tak to je vrchol romantiky? ...pardon, mám o tom jiné mínění ()

walsidal

Před úspěšným „(500) Days of Summer“ hrála Zooey Deschanel v několika nezávislých nebo nízkorozpočtových filmech. Některé z nich byly dobré (například The Good Life), některé průměrné (Flakes), některé slabé (The Go-Getter). Gigantic z nich byl nejslabší. Chlubí se nálepkou nezávislý, ale označení „bezobsažný“ by bylo přiléhavější. Prostě nuda bez děje, pokud za děj nepovažujeme trochu zvrácenou touhu Paula Dano adoptovat Číňánka. S ohledem na podivínský charakter jeho postavy tahle touha vyznívá spíše jako neúcta k čínskému etniku. ()