Pomsta

• Slovensko Sila pomsty (viac)

Bývalého agenta vojenskej rozviedky povolajú do služby, keď jeho najlepšieho priateľa, politika Larryho Richarda, prepadla a takmer zabila skupina militantných rasistov The Pentagle. (oficiálny text distribútora)

Tomsterson

Hledal jsem to tady od začátku, co jsem na CSFD, dnes mě něco osvítilo a vzpomněl jsem si, že tam hrál Dudikoff, pak už to bylo mnohem jednodušší. Oblíbený film z raného mládí, který jsme měli na VHSce pod názvem "Noční lovci" :-)) Normálně by to bylo za 3*, ale vzhledem k tomu, že to byl snad první dobrý akční film, s kterým jsem měl tu čest a z nostalgie o 1* více :-) ()

Svadbos

Mierne nad priemer akčného žánru, so vzrušujúcou atmosférou a perfektne vykresleným lotrom (John P. Ryan). Scenárista James Booth hrá Dudikoffovho bývalého šéfa. ()

montel

Agent Matt Hunter (Michael Dudikoff) odjíždí se svou malou sestrou do New Orleans za svým kamarádem Larrym Richardsem (Steve James) a jeho rodinou. Larry kandiduje na senátora a všichni se společně chystají na místní slavnosti, kde má mít Larry svůj projev. K tomu ale nedojde, protože se na slavnostech vyskytne několik ozbrojených mužů, kteří s úmyslem zabít Richardse smrtelně zraní jeho syna. K útoku se přihlásí radikálně pravicová skupina nazývaná Pentagram, která nechce mít ve své zemi jiné národnostní menšiny a už vůbec ne v politice. Totožnost členů Pentagramu však není známa, ale mají určitou slabinu, zabíjejí své nepřátelé na jakémsi honu na lidi v nepřístupném lesním terénu. Vláda tam chce poslat Matta, ten ale rázně úkol odmítne, s tím, že chce pomoci Larrymu chránit jeho rodinu. Larry ale nechce jen přihlížet vyšetřování a když je pod záminkou televizního rozhovoru lákán do pasti, rozhodne se Larry dobrovolně vzít spravedlnost do svých rukou a Matt mu bude samozřejmě nápomocen...Parádní, až brutální akční film a asi to nejlepší od Dudikoffa, kterému stejně jako v Americkém ninjovi skvěle sekunduje Steve James. Kdo film viděl, jistě se mu vryl do paměti závěrečný asi půl hodinový hon čtyř ozbrojených bojovníků na Dudikoffa v deštivém lese, což je vrcholem celého filmu. Já řadím Sílu pomsty ke špičce béčkovcýh filmů z 80. let. Kdo má rád tyto klasiky VHS nesmí tento syrový akční thriller opomenout. 75% ()

goodridge

Na tie casy slusny film a urcite jeden z najlepsich Dudikoffovych filmov. Tie ktore natocil po roku 1990 staly za prd, ale tieto z 80tych rokov neboli vobec zle. ()

freebob

Na béčkové poměry hodně nadprůměrný kousek a zřejmě nejlepší film Michaela Duddikoffa.Pamatuji si film ještě v německé kopii s rychlodabigem a po letech pořád hodně dobré.Ze zápletky s lovem na lidi, které pořádá pravičácká organizace Pentagram,docela mrazí a masky jednotlivých členů mi jako dítěti naháněli hrůzu.Akce parádní a závěrečná konfrontace drsná a surová.Rozhodně tento film doporučuji.Moje hodnocení je trochu nadsazené,abych tento brilantní kousek trochu vyzdvihl výše. ()