Príbeh začína v mestečku niekde v Arizone. Hlavní hrdinovia Amber a Duke sú mladý a zaľúbený pár a nemajú toľko šťastia žiť americký sen. Amber je predavačka v potravinách a Duke pracuje ako robotník na stavbe. Žijú v štvrti s gangstrami, s ktorými aj majú problémy. Keď jedného dňa napadne jeden z gangstrov Amber, tak to strašne nazlostí Duka a chce si to s nimi vyriešiť. Lenže keď sa mladý hrdina dostane do ich domu, bude dosť nemilo prekvapený: všetci sú mŕtvi a pred ním je balík penazí. Neváha, zoberie peniaze aj Amber a odchádzajú ďaleko preč. Tieto peniaze však niekto bude chcieť naspäť... (len-tak)

mimozakon

Tuctová krimi-thriller poviedka o chlapíkovi, ktorý ukradne špinavým policajtom prachy a tým sa dostane do problémov. Utekajú s čerstvo tehotnou ženou a nejako to nakoniec dopadne tak, ako to všetci očakávajú. ()

xenopus

Příjemné béčko, které nijak nenadchne a neohromí, ale ani neurazí. Dobře se na to kouká i díky tomu, že děj je jednoduchý a předvídatelný, ale závěr ukáže, že to zas taková romantická povídánka o zamilované dvojici hledající svoje štěstí není. Akční scény mají spád a i když to není žádná palba, jsou slušně zrežírované. Prostě průměr se vším všudy - jednou na odreagování a víckrát ani ne - ale odreagování nabízí dobré. ()

Cortesz

Nic jsem od tohoto filmu nečekal a taky jsem se ničeho nedočkal. Přišlo mi to laciné, plné typického 100x ohraného klišé. Mladí herci se snažej hlavně Jenna Dewan, ale ten její přítel nebo manžel mě prostě nebavil připadal mi svým zjevem jako nějakej šprt. Starej dobrej Slater skvěle hláškuje a je to hajzl, kterej dostane co si zaslouží. Naštěstí díky bohu za konec. ()

Mamlas

Lulánek a Pipinka seberou cizí prachy a zdrhají někam do řiti. Původní vlastník chce peníze zpět. Zbytek si domyslíte. Děj plýtký, kupa romantických sraček, kvalita TV filmu. (12%) ()

Orhalmi

Za zdánlivě romantickým názvem se skrývá celkem slušné kriminální drama na jedné straně s mladíkem - veteránem s Iráku s obvyklým problémem adapatace a na druhé straně skvělý záporák Ch.Slater. Film má několik nečekaných zvratů a zakončení. ()

zuzza11

Ten Duke je tak strašně nesympatický herec, až to bolí. Navíc jeho postava byla totál vypatlaná a je dobře jak to skončilo :D. Ale v globálu by celý film stál za pěkné prd nebýt Slatera. Neuvěřitelný výkon!!! ()

demonikus

Pribeh je veľmi suchy a mam pocit že trochu nedomysleny, chýbala mi tam trocha originalita. Všetko sa toči okolo mladého hereckého páriku Jannny Dewan a Briana Gerahtyho. Tento film ich určite nekatapultuje do neba Hollywodskych hviezdičiek, budú si musieť počkať na lepšiu príležitosť. Od Slatera som čakal trochu väčšie nasadenie, možno to bolo tou úlohou ale bol veľmi nevýrazný. Davam 3* ()