Dfk6498

Nový Zéland, 2003, 5 min

Réžia:

Cameron Duncan

Cameron Duncan

V tomto krátkém filmu Cameron Duncan ztvárnil, jak se cítil během svého bolestného pobytu v nemocnici, kde zápasil s rakovinou. (Komprimus)

prasacimor

Som veľmi potešený, že moje plné hodnotenie práve vyhuplo tento veľmi smutný ale zároveň krásny film na rovných 90%. Škoda len, že ho tu videlo len zopár ľudí. ()

ABLABLABLA

Šla jsem do toho snímku aniž bych si přečetla obsah, aniž bych věděla, kdo je Cameron Duncan a aniž bych cokoliv čekala. A to se vyplatilo. Konec byl překvapivý a úplně jsem měla husí kůži, ani sama nevím proč. Asi proto, že to bylo takové hluboké zamyšlení o životě, jak si neceníme těch maličkostí atd. atd.. však víte.... ty kecy, kterých je všude plno a děláme jakože jen citlivky si to berou k srdci, ale pravda je ta, že i ti s ironickým pohledem na věc ví, že to tak je. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=FBlgSeYktB8 ()

Kolikokoli

Nechápu, jak může tak mladý a tak nemocný chlapec natočit tak silný film. Opravdu úžasné dílo s velmi silným scénářem. Sbohem Camerone. ()

okkac

Působivý krátký metaforický snímek o tom, jak se sám Duncan cití při pobytu v nemocnici během chemoterapie. K vidění spolu s jeho dalším krátkým filmem Strike Zone na bonusovém disku v rozšířené 4DVD edici Pán Prstenů: Návrat Krále. ()