Dva bratři se rozhodnou unést dceru jednoho zazobaného chlápka. Avšak vše se (jako obvykle) zamotá a bratři nedostanou ani korunu a ocitnou se v pěkném maléru. Chatka, ve které ukrývají unesenou, je odříznutá od civilizace, navíc mají v patách gangstery, ti je mají za úkol zlikvidovat a dovézt dívku do bezpečí. A tak jim nezbývá nic jiného, než se dát na útěk. K jejich smůle naráž na opuštěné stavení, ve kterém je čekají větší hrůzy, než si kdo z nich dokáže představit. (Ssimca)

Campbell

Dost dobrá zábava, ale bojím se že kdyby film neměl Serkinse tak dost padne, on byl totiž to proč jsem si film sehnal, a taky byl nejvtipnější postavou. Film má jednoduchý příběh a styl humoru mi dost padnul. Scéna s můrama neměla chybu. Dialogy byly vyšperkované a často mě rozesmály. Gore a krev ve filmu nebyla priorita a když se objevila oko mě potěšilo. Zábavná hororová komedie. ()

iamek

Průměrný komediální horor. Boužel mi většina scének nepřipadala vůbec vtipných a většina fórku vůbec nebyla na místě. Když jsem si přečetl vysoké hodnocení tak jsem čekal trošku více. Aspoň mě potěšilo, že tvůrci si dali záležet na stylu smrti. ()

korbitch22

Rock'N Rolla,Texaský Masakr Motorovou Pilou,Poslední Dům Na Levo,Gauneři,Predátor,Sbal Prachy a Vypadni.....tak přesně mix těhle všech filmů a spousty dalších je Cottage :-D Začátek filmů vás exceletně baví ten pravý Britský humor a Andy Serkis vás zásobuje jednou príma hláškou za druhou a vy se krásně bavíte u černo humorné Anglické kriminálky.Třičtvrtě hodiny vám režisér servíruje jeden žánr a vy si pořád nejistě říkate...sakra vždyť to má být horor ne?Bum a najednou lítáte ve směsi humoru,napětí,krve,krve,víc krve,humoru,napětí a zase krve,načež už téměř zničení přívalem šílených kombinací vyprsknete vše co máte v hubě při jasné scénce z Predátora (boží scénka).Film téměř nemá hluché místo a pořád je čemu se smát,divit nebo se bát.Zajímavý pokus ze kterého je cítit poctivá anglická práce smíchána s americkou hororovou stránkou okořeněná o poctivé experimentování s žánrem a jako bonus vtipné dialogy,dobré herecké výkony a nádherné kulaťoučké 4řky :-) Bavil jsem se jak cip 80%. ()

heyda

V podstatě zklamání. Čekal jsem nadprůměrnou hororovo-humornou podívanou a dostal jsem ukecanou, chvílemi dost nudnou blbůstku, která mě pobavila jen párkrát, což je v tomto žánru docela průser. Ačkoli originalita byla malinko znát a Jennifer is really superhot chick, závěr to bohužel ještě víc zazdil a utvrdil mě v tom, že víc jak na 2 hvězdičky to nemá. ()

eraserhead666

Představte si Texaský masakr motorovou pilou (nebo třeba Pach krve). Máte? A teď si ten Texaský masakr motorovou pilou (nebo třeba Pach krve) představte ne jako Texaský masakr motorovou pilou (nebo třeba Pach krve) šmrncnutý komedií, ale jako Texaský masakr motorovou pilou (nebo třeba Pach krve) jako čistou komedii. Máte? No tak máte The Cottage. Budete se smát, ne tomu filmu, ale proto, že ten film chce, aby jste se smáli. A to, i když teče krev. Já se smál. A bavil. 3,5* ()

ARI50

Líbil se mi nápad a pak sem jen vyčkával chvílemi jsou daní scény ztvárněny dobře a člověk se nenudí ale celkem to ve finále moc neosloví což je asi největší škoda. Bloncka nejlepší error. ()

JASON_X

Horrorové komedie i horrorové parodie můžu a tuhle rozhodně řadím k těm lepším. Ale stejně jsem z výsledku trochu rozpačitý a divácky ukojený tak nějak jenom napůl. S tímhle skvělým námětem šlo totiž rozehrát ještě mnohem nápaditější, vrstevnatější, bizarnější, krvavější, tedy vtipnější podívanou. Ze začátku jsem měl dlouho pocit, že se k něčemu schyluje, že to nejlepší teprve začne, že se děj každou chvíli nějak pořádně rozjede. Ale nedělo se stále nic velkého, naopak mě přestávala bavit do absurdních rozměrů nadsazovaná a zveličovaná pitomost všech zúčastněných únosců. A zajímavý okamžik s divnými vesničany u telefonní budky vyšumí do ztracena a ukáže se být jen slepou dějovou větví. A když pak konečně dojde na nějaké to gore a mutanta, film už se pomalu chýlí ke konci a stále to jaksi není úplně stoprocentně ono, i když jsem se několikrát od srdce zasmál a některé detaily mě dobře pobavily. Nevím, možná jsem příliš přemlsaný prvoligovými špeky typu Cabin in the Woods, ale z tohohle filmu jsem měl dojem jakési poloamatérské polovičatosti, scénáristické nedotaženosti. Každopádně ale díky moc za tip, Padmé, ztráta času to rozhodně nebyla! ;) ()

matestlust

Spojení laskavého britského záchodového humoru, který já opravdu zbožňuju + opravdu kvalitní gore a pěkně zatuchlá atmosféra, z toho nemuže vyjít nic špatného. ()

MeanWhile

Od The Cottage jsem čekal víc, tyhle dvě ušmudlané hvězdičky jsou jen kvůli dvěma scénám, které si budu pamatovat asi do konce života (vtipné scény), které britové umí udělat, viz. Shaun of the Dead, ale The Cottage byla jiná káva, to je neoslazená kávička, chybí cukr, chybí pořádné komediální prvky, který jsem postrádal skoro celých 90 minut. Jen pouze těm dvou scénám dávám takovýhle hodnocení, ale už to vidět nemusim. ()

Morholt

Chacha - ani chviličku jsem se nenudil. Ulítlá dvojice zloduchů, neskutečně vnadná a neskutečně sprostá Jennifer Ellison, dvojice asijských zabijáků, vraždící "texaské" monstrum a černý humor made in England. To se mi prostě líbit muselo. Zejména Jennifer mě dostávala pokaždý, když otevřelea zobák. Tohle se Ostrovanům povedlo. 80% ()

Mordenroth

Pár dobrých nápadov, niekoľko úsmevných scénok (okorenených britským humorom), viacero uspokojujúcich gore efektov (v druhej polovici filmu) a vynikajúci Andy Serkis. 70%. ()

bouncer

Čekal jsem jsem zábavnou krvárnu a nakonec se mi dostalo strašně nudné a kýčovité, rádoby komické drsňárny. Nechápu, proč takové filmy vlastně vznikají, zvlášť když už tu bylo tolik podobných... ()

Padme_Anakin

Sama jsem překvapená tím, jak dobře mi to sedlo, jedná se totiž o velmi zvláštní věcičku, je plná paradoxů, tedy ze všeho nejvíc je nechutně zábavná (např. práce s lopatou), hloupě vtipná (blbové unesou bloncku), únosci jsou v podstatě pasivní a unesená je agresivní a velmi sprostá, no a ze závěrečného masakru na farmě jsem si odnesla jedno ponaučení, jakmile si někde v budoucnu přečtu ceduli „nevstupovat“, rozhodně tam nepolezu přes plot.. ()

Astaroth12

Na začiatku vidíme dvoch ultra zločincov, ktorý unesú dcéru milionára a požadujú výkupné. Tak ju zatiahnu na opustenú chatu. A Potom sa k ním pridá tretí do partie a dvaja z nich a hneď zistíte, ktorých mám na mysli sú najsrandovnejší a tým pádom aj najtupší záporaci, akých som mohol v horore vidieť. V tomto filme je irónia, satira i čierny humor a neskutočne im to tu spolu pristalo a bolo to krásne vyvážené . Tu je presne znázornené, že keď chcete spraviť nejaký zločin, tak si najmite ľudí nato schopných a nie párik debilných idiotov, ako to bolo v tomto prípade. Je to veľmi zábavná záležitosť. Čo sa zdalo len ako šialená komediálna žánrov-ka, tak ako prišli na tu farmu, to začalo mať aj gore efektnosť .Tá zohavená kreatúra podobná Leatherfaceovi bol parádny impulz a nakopol film do slušného adrenalínu. Ako paródia to bolo veľmi slušné, ale nezaostávalo to ani ako klasický vyvraždovák. Začalo to ako trápna napodobenina Scary Movie, ale potom to dalo také góre, že hádam aj pach krvi by bol spokojný, lebo ja som bol. A ten drsný záver, ďakujem Bohu, že sú takéto filmy. Veľmi svieža a vtipná slasher komédia s dosť ukecanou blondínkou s vycibreným slovníkom. Aj keď sa to rozbiehalo pomaly, svoj účel to dokonale splnilo. Je to komédia, je to slasher, má to ohyzdného záporáka a aj vypatlané obete, presne to čo čakáte a aj dostanete. ()

ladko

Pohodová horororovo-komediálna jednohubka. Zo začiatku dosť vtipná, ale s narastajúcimi minútami a nástupom zabijaka na scénu sa humor akosi vytratil a jeho miesto zaujali krvavé jatky(slušné gore efekty) a klišé. Na jedno pozretie však uraziť určite nemôže. ()

fcreading

Dostačujúco fantastická hororová komédia o dvoch bratroch, ktorý sa rozhodnú uniesť dcéru jednému chalpíkovi. Máme tu aj dve vydarené gore scénky a samotnú chalúpku v ktorej žije nejaký kanibal 80 percent. PS: Tá blondýna nemala chybu! ()

Bakllazaan

Jestli mě to mělo pobavit,...tak se tvůrcům zadařilo. Po střízlivém začátku, kdy jsem od toho moc neočekával, se toho začlo dít obstojně hodně. Sice je takových filmů požehnaně, i kvalitnějších asi, ale peprný britský humor tomu opět dodal šťávu. Až sem chvilkama očekával nášup Simona Pegga . PS: Kdo říká že je škoda absence Bossa nevěstince, nechť sjede opět záverečné titulky:) 75% ()

Korbitch

Neskutečně luxusní splácanina nejrůznějších žánrů a filmů dohromady, včetně jedné legendární scény z Predátora. Co na tom, že je to takový hororovokrimithrillerový slepenec všehochuti, když to dokonale funguje. ()

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš

08.10.2008

Chodící shnilotiny jsou pořád v kurzu. Máme pro vás tři projekty, které se zombíky jen hemží. Táta Romero chystá další mozkově-střevní hostinu, Woody Harrelson se musí probojovat skrz Zombieland a 28… (viac)