Columbo - Season 7 (1977) (séria)

Skús ma chytiť (S07E01)

(epizóda)
  • Česko Zkus mě chytit (viac)

Abigail Mitchell je známou autorkou kriminálních příběhů. Doteď se nešťastná žena nedokázala vyrovnat se smrtí své neteře před čtyřmi lety a její život se stále točí kolem této duševní újmy. Jedno odpoledne, krátce před posledním uvedením její divadelní hry Der Mord des Jahres (Vražda roku), má schůzku s Edmundem Galvinem, manželem zesnulé, který je podle ní za neštěstí zodpovědný. Druhého dne sekretářka objeví jeho mrtvolu v trezoru spisovatelky. Poručík Columbo od prvního okamžiku nevěří teorii o nešťastné náhodě: poplašné zařízení bylo uvedeno do provozu, což je možné pouze zvenčí. U mrtvoly bylo nalezeno šest vypálených zápalek a manuskript ke knize Ich wurde zweimal ermordet (Byl jsem dvakrát zavražděn). (oficiálny text distribútora)

pájap

super.columba prostě miluju.....akorát jsem nepochopil,proč tolik cavyků s klíčema...mohli přece říct,že je veronika našla ráno na stole.....a jak přišel columbo k moři zrovna ve chvíli,kdy aby chtěla hodit klíče do moře,to je náhoda ,který prostě nevěřím.....ale stejně by ji dostal..... ()

Nataniel73

"Edmunde, tys zabil mou Phyllis. Jsi sprostý a zbabělý vrah!" Jedna z pamätných hlášok celej série o poručíkovi Colombovi. Keď sa vyšetrovateľ vrážd stretne so spisovateľkou detektívok, nemôže to dopadnúť zle. Abigail Mitchell bola jedna z tých sympatickejšých vrahýň a jej čin sa dal pochopiť. Svoju chvíľku slávy si tu užil aj Colombov pes. "Není mu nic? Proč myslíte? Že se škrábe na břichu. To psy dělají. " Odhalenie vraha pomocou odkazu zo záhrobia bolo originálne a celkovo film nemá hluché miesta. Jeden z tých lepších dielov a zaslúžených 75%. ()

LukasCL

Slušný díl, skvělá hudba a babka záporačka taky super. Závěrečné svědectví ze záhrobí mě vždycky dostane úplně stejně jako když babka řekne, že kdyby smrt její neteře vyšetřoval Columbo, tak se todle prostě nestalo. ()