Tajemství domu Usherů

(TV film)
  • USA House of Usher

Mnoho jich přijelo, ale jen někteří přežili.
Sexy horror na motivy povídky E. A. Poe Mladý Victor přijíždí navštívit svého dávného přítele Rodericka Ushera, do jeho rodinného sídla. Victor má z domu podivné pocity a časem odhaluje děsivé tajemství, které drží celý rod Usherů naživu. Rázem se ocitá ve smrtelném nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

Igwar

Aj podľa hodnotenia a väčšiny komentárov je jasne, že pod pojmom sexy horor si ich pisatelia predstavovali sporo odeté slečny a ich vnady. Tento film je však trošku iný a sklamanie a rozčarovanie vyplývajúce zo zistenia, že ide o homo erotiku zráža hodnotenie takmer do záporných čísel. Buchnúť na film hodnotenie "odpad" len preto, že sa mi nepáči, že sa tam bozkávajú dvaja chlapi považujem za extrémne neobjektívne. Keby sa tam hladkali dve kozaté blondýny, padajú 3* len za kozy, že? Je pochopiteľné, že mnohým nebude tento film po chuti, no skôr sa čudujem tomu, že fakt že film je homo nevyzistili ešte pred jeho spustením. Veď už len obal hovorí za všetko.... A naviac film vyšiel v edicii iBoys.cz, čo je podedicia DVD-Edice, ktorá je priamo určená pre filmy sz gay tematikou. Takže aké pohoršovanie? Všetci zhrozeny heteraci, pre podruhy raz sa lepšie pozrite čo idete pozerať, aby ste tu potom nemuseli vypisovat tie homofóbne výlevy typu "Co to mělo jako kurva bejt????" a iné podobné? Samotný film nie je zrovna veľdielo, no kombinácia homo erotika a Poe je minimálne pozoruhodná. Všeobecne si film zaslúži podľa môjho názoru 2-3 hviezdičky a k nízkemu hodnoteniu (viď. dôvody uvedené vyššie) si pripočítajte takých cca. 20% (V čase písania tohto komentáru má film 19%). Aby som však aspoň trošku vyrovnal ten výrazný homofóbny mínus v hodnotení, dávam 4*. ()

Niko_DA339 odpad!

Raz mi niekto povedal že toto je na motívy E.A. Poa a tak som sa to rozhodol pozrieť. Ved čo, ak to je na jeho motívy, prečo nie? Ked som si to pustil, najprv som len nemo hľadel na to, ako celkom... svižne to začína, teda, do 8 minúty. Potom odišiel ten sluha a ja som len vyvaľoval oči na to, akú debilinu som si to pustil. Tento "film" má tuším hodinu aj niečo. Pustil som si to okolo ôsmej hodine večer. Tá hodina aj niečo sa pretiahla a dopozeral som to až okolo jedenástej večer. Ked som na druhý deň hovoril kamarátkam že čo to je za debilinu, nazval som to jednoducho: Porno s epickým dejom, kde je jeden gay a druhý bisexuál, ktorý si to rozdáva s gayom a potom neskôr i z nejakou rukou vo vani a potom ešte s gayovou sestrou a potom z daľšími gaymi, pretože očividne je na tom tak zle. No proste hrôza, des a hrôza. A to som nadával na PA 4. Oproti tomuto je to zlaté dielo (aj ked môj názor na to, že to bola totálna kktina nezmením). Takže... NEPOZERAJTE TO, pokiaľ ste homofóbovia, pokiaľ to idete sledovať s rodičmi či priateľmi alebo pokiaľ sa chcete unudiť k smrti a zakrývať si oči pred všetkými porno scénami, ktoré dokopy tvoria 3/4 filmu. Len toľko poviem. ()

Chupacabros odpad!

Tak tohle už bylo fakt moc :-O .....teď bych potřeboval ještě něco nižšího než odpad. Když už jsem takhle ohodnotil i veledílo Kruh temnoty a šíleně teplou trapnost Bratrstvo, tak tady bych musel jít z nuly do mínusu. Nechápu jak člověk, co má za sebou desítky filmů, může natočit něco tak naprosto amatérskýho a tak totálně špatnýho....a to teď všechny gaye stranou. Korunou tomu všemu je, když člověk trpící touhle nudnou sračkou musí koukat na milostný gayscény typu dva laskající se idioti s napnutejma slipama a to už je sakra tenká hranice k úplnýmu poblítí. ()