Vydejte se s námi do kouzelného světa seriálu Viva Piñata, kde podnikaví, neposední a veselí tvorečkové, pro které jako by celý život byl nekonečným maškarním plesem (a to je právě význam slova „piñata”), prožívají dny plné nevšedních událostí! Skutečně originální a pestré postavičky obývají ostrov Piñata, nad kterým nikdy nepřestává svítit slunce a na kterém se mohou společně veselit a tančit a plnit si bříška dobrotami, které mají velice rády i všechny děti. Ujišťujeme vás, že kde se piñata objeví, tam je hned plno zábavy a smíchu. (oficiálny text distribútora)

macetoma odpad!

Infantilní příběhy, příšerné postavičky a grafika jak z osmibitového Atari. Noční můra všech kreslených filmů. Zlatý Pokémon či Teletubies. Odpad. ()

TomX2 odpad!

Celkový dojem: Tak toto sa veľmi nevydarilo. Príšerný seriál s absolútne nepeknou a nevydarenou 3D animáciou, ktorá ako už bolo spomínané, pripomína 8-bitové hry z Atari. Všetko tu je také bez deja, bez normálnych postav a príbehu a je len divom, ako som sa na to dokázal pozerať. Moje hodnotenie: 0% ()