Áno, šéfe USA

(relácia)
  • Česko Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Uznávaný šéfkuchař Gordon Ramsay přichází do restaurací, které mají problémy. Ať už to jsou potíže s kvalitou pokrmů a nebo majitelé nevědí, jak přilákat více zákazníků. Gordonovy radikální změny v chodu jednotlivých restaurací způsobují konflikty nejen mezi ním a vedením restaurace, ale v prvé řadě s šéfkuchaři. Jak obstojí restaurace při náhodné Ramsayho návštěvě? Pomohly jim změny k odražení se ode dna? (oficiálny text distribútora)

Spapanek

US tažení postrádá lehkost a zápal, který má jeji anglická verze. Je to vetší, bombastičtější, naaranžovanější, vyhrocenější. Je to americké. Není bez zajímavosti, že i česká verze - Ano šéfe, která je, myslím výbornou variantou má v podstatě stejný průběh - první série jsou velmi podobné UK originálu, komornější, klidnější, přirozenější. Poslední série Ano šéfe jsou velmi podobné US verzi Kitchen Nightmares. Bohužel ta lehkost, intimita a přirozenost je to co US verzi (a mě jako divákovi) chybí. Bohužel až na pár dílů o dost horší než UK verze, takže dvě hvězdy musí dolů. ()

JC_Gucci

Reality show o zachraňování krachujících restaurací. Narozdíl od britské verze je Gordon ještě sprostší, majitelé a kuchaři ještě větší blázni a v kuchyních ještě větší a plesnivější bordel. Díky tomu je americká verze zábavnější, ale taky nereálnější a pro nás evropany nepochopitelnější. Existují lepší způsoby zábavy, než bavení se nad tím, jak v Horní dolní někde v USA v jedné krachující restauraci zrovna pracují bláznivější lidi, než je divná teta. Mimochodem, naprostá většina restaurací i přes Gordonovu snahu stejně nakonec zavřela. ()

Fu_Ki

Poriadne tvrdý kuchar (myslím ako že vie dobre nařvát, né že je tvrdy vy uchylné hovada! :D) ktorý vie dobre zamiest s kuchárom a vie dať kuchyn správne hore nohami! ()