High School Musical 3: Posledný rok

• Slovensko High School Musical 3: Maturitný ročník (viac)

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny. (oficiálny text distribútora)

Breeg

Nemyslel jsem, že by 3 trojka už od prvního slaďoučkého dílu a dvojkou stejné podstaty mohla překvapit. Avšak stalo se. S velkým údivem musím konstatovat, že sem nevěřil vlastním očím. Choreografie a songy dobře zapadají do školní atmosféry a nenudí. Oproti ostatním dílům, je tento krokem kupředu. ()

DaNQa

Som fanúšikom týchto filmov a chytľavých pesničiek. Najnovšie pokračovanie úspešnej disneyovky o stredoškolákoch Troyovi, Gabrielle, Sharpay, Ryanovi, Kelsi, Chadovi a ďalších tentokrát smeruje na veľké plátna. Prvé dva filmy boli odvysielané v televíziách, no stali sa veľmi obľúbenými (hlavne u tínedžerov:), takže určite aj tento krok viedol k ceste uviesť High School Musical 3: Senior Year do kín. ()

Anju

Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami. No, dal jsem 4, snažím se trošku vyvážit odpady blbečků, který ten film nejspíš ani neviděli.... každopádně nejlepší ze série HSM. (btw je mi 24, jsem mužského pohlaví a nejsem gay) ()

nogi

DOcela odvaha se pod to podepsat... :) Mno, musí se nechat choreografům jejich úsilí, určitě není jednuché ukorigovat dav dětí.. Jinak příběh byl trošičku nápaditější než v předchozích dílech, ale o moc taky ne... Ale věřím, že někomu se líbí Zac, a proto jde na tenhle film... Bohužel si nejsem jistá, že dokáže zahrát jinou roli než basketbalistu na střední... Škoda, jinak evypadá zase tak úplně špatně... :) ()

ra0474401 odpad!

Trojku jsem neviděla, ale viděla jsem jedničku a dvojku, a obávám se, že pokud jednou nějakým omylem zahlídnu trojku (jedním okem, protože pak se zděsím a honem uteču), tak budu ještě zděšenější než u předchozích dvou dílů. Takovéhle filmy jsou jen vyhazováním peněz do vzduchu a meli by je zakázat. A vysílat za trest ve věznicích s nejvyšší ostrahou. Myslím, že pro ty zločince to bude trest nejvyšší.Odpad dávám za námět, zpracování a herecké obsazení. Hudba je fajn, ale to nezachrání můj pocit z této ........ (promiňte, sprostá slova zde nemohu použít). ()

agent001

Je to stále o tom istom no to už mi nevadí.Boli tu lepšie pesničky ako v prvom a druhom diele a mali aj lepšiu tanečnú choreografiu. ()

annevelyn odpad!

Už při shlédnutí prvních momentů měl můj na vodě plavoucí žaludek co dělat, aby tento patos snesl. Mizerný příběh bez jakéhokoliv nápadu prokládaný "halekajícími" teenagerery a ztřeštěnými kreacemi. Bůh chraň budoucí generace pokud se v tomto filmu zhlédnou. ()

WendyWindy96

Taneční čísla jsou sice lepší, písničky stejně chytlavé, herci zažili od prvního dílu obrovský posun kupředu. Ale podle mně je méně někdy více. A proto 4*. ()

Elmont

Už tak stupidní dva díly dovršil ještě stupidnější díl třetí. A to jsem s jednou hvězdičkou musela zavřít obě oči. ()

Mountain

Neuvěřitelné, čím nás poslední dobou krmí ta obří nechutná korporace jménem Disney. Hezké tvářičky, sexy slečinky v minisukénkách se tu natřásají před chlapci. Krmí je jahodami se šlehačkou, hormony se bouří, netušíc, že láska se dá vyjádřit i jinak, než jen držením za ručičku, či pusinkou na tvář. Ani cigarety, ani alkohol, nedej bože drogy neexistují v tomto dokonalém světě. Podle hesla "buď sám sebou!" tu všichni nosí stejné oblečky, stejné účesy, mají stejné tužby. Působí to groteskně. Ale jak už bylo řečeno: "Je snadné to nenávidět", a tak jsem tomu dala šanci, chtěla jsem také okusit to davové šílenství, takových mladých dívek, jako jsem já. Není to tak hrozné. Patnáctileté slečny po skončení filmu stejně zamíří do nejbližší hospody, zapálí si a svým chlapcům dovolí mnohem více, než jen držení za ručičku. Takže nejsou až tak zkažené, jak jsme se báli. :) ()

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

02.12.2008

V sequelu včerejší novinky o pokračováních se dočtete o další Planetě opic, další Policejní akademii, dalším Hairsprayi a dalších Aktech X. Zpočátku to znělo jako totální kachna – internetem… (viac)