High School Musical 3: Posledný rok

• Slovensko High School Musical 3: Maturitný ročník (viac)

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny. (oficiálny text distribútora)

TimStar

Řekl bych že lepší jak oba dva předešlí díly. Jsou lepší písničky, choreografie a víc dobrýho humoru. A ten kdo si myslí že je to odpad, by na to nejdřív měl zajít do kina a ne soudit podle toho, že si myslí že tenhle film je jen pro teplý nebo nactileté slečny. Tenhle film se dost povedl;-) ()

Elissabet

Super, takže na tenhle film bych se asi ještě dlouho nepodívala, nebýt mojí zfanatizované sestřičky. A víte co??? Nelituju toho... Bylo to lepší než oba předchozí díly dohromady, sice je tu furt ten naivní svět HSM co dětem vtlouká do hlavy jen to nejlepší a nejkýčovitější, ale do toho rejpat nebudu. Byly jednoznačně lepší písničky, lepší choreografie, obsazení furt stejný, tj. mě nevyhovující, ale už sem si zvykla, ale chválím za toho maníka, co zaskakoval Efrona na tom muzikále :D to sem se mohla umlátit smíchy. Ale prosím vás, Efrona už ne! On se hejbe jako holka, zpívá jako holka, tancoje jako holka a prostě já si nemůžu pomoct, ale on je stoprocentně čtyřprocentní... Dobře, takže Zaca bych měla...Mimo to jako po ukázkách jsem měla popcorn pryč a jen tak sem seděla a pobrukovala jsem si s písničkama, který už samozřejmě poslouchám zase :D Já nevím...zastřelte mě, ale mě se to prostě líbilo. ()

Mc.Flurry

no konecne jsem se mi normalni dockali....a dilinky placou protoze tohle je uz posledni dil z upseny trilogie...no co ja sem se nahodou celkem bavila pri vsech trech dilech ale je fakt ze tenhle je urcite nejlepsi songy a tanecni cisla jsou urcite nejvydarenejsi a nejpropracovanejsi to zarucene...pribeh taky ujde..akorat by tam furt nemuseli porad mlejt vo mature to slysite skoro na kazdym duhym slove takze to jecelkem nuda....taky poprve vidite jako dulezitou postavu Ryana a ne Sharpay coz je dobre, aspon nejaka zmena....jsou tu take k videni dalsi 3 novy postavy ktery by tam vubec bejt nemuseli podle me zbytecny pridany...ale to je muj nazor....rozhodne nejlepsi zcena z celyho flmu je pred songem A night to remember kdy Chad v jidelne pozada Taylor jesli s nim nepujde na zaverecnej ples...to je celkem povedeny...:-) taky uvidite vecne skelsou a ubrecenou Gabriellu ktera uz mi fakt pije krev..a zdrcenyho Efrona kerej je upa na prasky z toho, ze jeho uza Gabca musi odjet na pripravku na Stanford...a bla bla...nakonec samozrejme vsechno dobre konci (bohuzel) a Efron se rozhodne pro univerzitu ktera je relativne hodne blizko ty Gabrieliny....a sou z toho doslova vsichni uplne udelany...pak taky muzete videt zkleslyho a na prasky Chada kerej je zklamanej ze jejo nej kamos jednicka basketak nejde s nim na univerzitu do AlbaQuerqu (bo jak se to pise, ale to je celkem nepodstatny) no pste blbost...nejlepsi cisla ze songu rozhodne I want it all v podani Sharpay a Ryana alias (Ashley Tisdale a Lucas Grabeel) kde se mi nejvic libila scena jak Efron ma triko s jeji tvari a rika ji ze ji miluje:-d:-d to me fakt pobavilo-D a pak samozrejme zaverecna High school musical...zaver: nevadila mi tahle serie akorat to chtelo jiny herce a trochu propracovanejsi pribehy jinak celkem oki....ale tenhle dil si zaslouzi nejlepsi hodnoceni ()

JSSVLVKMK odpad!

Odpad odpadu! Nemám slov!!!! Rádoby dokonalé postavy a rádoby špatné charaktery se střetnou při maturitní rozlučce... Dost! Nemůžu pokračovat! Nebýt toho, že jsem měla lístek zdarma, nikdy bych na to nešla! Už při první scéně, kdy v těsné blízkosti se zakouká odporný Zac Efron ještě odporněji do kamery (neboť je spocený), to jsem myslela, že hodím na paní před sebou šavli!!! A korunu tomu dodal, když zvedl ruku, vybaflo na mě upocené, chlupaté podpaždí a ve zpomaleném záběru zařval: "Jedéééém!" Nejsem dobrý člověk, ale takový trest jsem si fakt nezasloužila!! Vymývárna mozku pro 12leté nány! Když tohle sází do hlavy těm malým, nedivím se, proč se IQ pohybuje někde na úrovni holuba ze Staromáku! Mají po matuře, konečně! Doufám tedy, že se nevrátí, aby okupvoali hlavy, kina, časopisy a plakáty všude možně! Zkrátka odpoad a zničit i s negativem!!! ()

Apeiron71

Stejně sterilní a přeslazené jako předchozí díly.Pestrobarevné hadry ,spisovná mluva,žádný sex ani alkohol,jenom starosti dětiček z horních 10 000 jak vyniknout v basketu,golfu nebo muzikálu.Tak takhle opravdu skutečná mládež v teenagerovském věku nevypadá.Děj naprosto odtržený od reality,který se může líbit tak 10 letým dětem.Dvě hvězdičky pouze za hudbu a choreografii ()

lapatata

Hrůzostrašné plýtvání talentem a charismatem Zaca Efrona. Ok, musí být i něco pro puberťáky, ale proboha proč rovnou tři díly???? ()

h.madlenka

Navzdory všem nenávistným hodnocením, mně se to líbilo! Čekala jsem něco vyloženě strašného, když se tomu všichni tak vytrvale posmívají, místo toho jsem ale dostala solidní zábavu. High School Musical si nehraje na nic intelektuálního, je to veselý, barevný a rozjásaný příběh ze střední školy. Dialogy nejdou nijak hlouběji, ale to přece po teenagerovské komedii nikdo nechce! Kromě toho, choreografie jsou skvělé, (někteří) herci umí zpívat a všechny písničky jsou strašně chytlavé. Pokud HSM přijmete tak, jak je, skvěle se odreagujete. Pro mě jsou čtyři hvězdičky akorát. ()

polono odpad!

Tak to byl šok. Příběh tak na půl hvězdičky, postavy taky na půl hvězdičky, ale dám odpad kvůli těm písničká a „ tanečním kreacím “ !!!!! Tenhle film už nechci nikdy vidět. ()

mrGhostly odpad!

Ne, tak tohle opravdu ne. To byl strašný zážitek, muset se na to nuceně dívat. "Úžasné" zakončení americké ultrakonzumní série. ()

DavidDizzer

Herecké výkony mohou zkazit vše, co se vlasně dá, ať už se jedná o dobrý děj či muzikálové zpěvy a písně, herecké výkony v tomto filmu a jejich předchozích dílech jsou nesnesitelně otřesné a umělé, zastoupení a výběr herců tedy opravdu z dětí, nikoliv zkušených a přirozených herců neobdařených talentem... ()

Lockdown

Oproti předchozím dílům jsme se tentokrát dočkali i celkem zdařeného, ač víc než klišovitého děje. To nám však až tolik nevadí, přeci jen je to aspoň nějaký posun oproti dílům minulým. Samozřejmě opět dostáváme nálož velmi dobrých hudebních čísel, které jsou navíc doplněny výbornou taneční choreografií. V celkovém hodnocení všech tří dílů je to samozřejmě určené pro děcka ve věkovém rozmezí 10-15, na druhou stranu pokud chcete vypnout a poslechnout si víc než zdařilé songy a zbytečně nějak nenapínat mozek tak proč si to jednou za čas nepustit. 70% ()

demovka

Ať si říká, kdo chce, co chce, je to muzikál pro děti a mladistvé.........Není to dílko pro dospělé. Díky písničkám a tanci se to dá zhlídnut. Teď mluvím o dámské polovině populace. Co je plus, film funguje sám o sobě, nepotřebujeme vidět dva předešlé filmy. Co je také plus, že mezi hrdiny je chemie a hrají dobře, viz Zac Efron. Plusová je také výprava. Co je špatné, že se snaží ukázat, jaká vypadá mládež v Americe na střední škole. Je jasné, že taková není. Takže celkově, protože se povedly písničky a tanec, je to muzikál a zaslouží si to hvězdičky. Ti mladí herci se na to museli řádně nadřít. ()

AdelleR

Musí být v každém americkém filmu neskutečně srdceryvný proslov, který má na kolena dostat úplně všechny? Jo? No jo. Je to rozhodně nejlepší z celé trilogie, konečně trošku vyspělejší, i když postavy si prakticky neprošly žádným vývojem a zase mají tytéž chyby, které měly v jedničce, to se snad nemusí omílat pořád dokola. Ale jako odreagovačka to je fajn a písničky mi tu sedly asi nejvíc ze všech tří filmů. ()

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

02.12.2008

V sequelu včerejší novinky o pokračováních se dočtete o další Planetě opic, další Policejní akademii, dalším Hairsprayi a dalších Aktech X. Zpočátku to znělo jako totální kachna – internetem… (viac)