Mladá dívka, která díky poruše auta odbočila do malého městečka, zjišťuje, že její příjezd byl předpovězen o století dříve uznávaným farářem. Součástí předpovědi je i to, že tato dívka má být součástí jeho strašného znovuzrození. (darek kartac)

Morholt

No jo. Né každej kazatel měl to štěstí zblbnout celej Utah a spousta z nich se tak omezila jen na domovský vesničky, což se často neobešlo bez přátelské návštěvy zpoza humen a oprávněnýmu vyvraždění takřka celý komunity. Ale čím větší blbost, tím víc lidí tomu věří, kor když začne po ulicích běhat strašák utrženej z kukuřičnýho pole. To pak zase celá ves zblbne, začne hledat pannu, či co, křižovat lidi a podobně. A taky je tu spousta vran, který byly tak digitální, až jsem je podezíral, že ulítly z Cesty do pravěku. Zkrátka hovadina na entou, která ale svojí blbostí dokázala místy i pobavit. 15% ()

cariada

Nebylo to špatné, další šílené městečko co do něj vjedete už se nevrátíte. Lidi posedlý nákým kultem co musí obětovat každého a ještě zplodit potomka za určitý noci. Do toho tam přijede reportérka a posléze mladá žena co nedávno přišla o dítě. A hon na čarodějnice může začít. Docela to mohli líp zpracovat víc krve a napětí a mohl z toho být povedený horor, takhle jen slabší průměr. ()

vooddoo

Ačkoliv jsem milovník béčkových hororů, toto byla opravdu slabota. Herecké výkony nepřesvědčivé, monstrum k smíchu a hororová atmosféra nulová. Jediné co mohu pochválit, jsou pěkně vybrané lokace. Námět je slibný, a za více peněz by se z něj dalo vyždímat více. Takto bohužel pouhé dvě hvězdy s přivřenýma očima. ()

Copter odpad!

Když se zabijácký strašák poprvé objevil,bylo to celkem zajímavý.Ale zajímavý to přestalo být asi o deset minut později.Ty rádoby děsivý kecy o proroctví atd.atd...,Nechápu proč toho zmrda faráře vubec chtěli oživovovat,proč?vždyť je akorát upaloval a rozkazoval v kostele.Postavy nezajímavý a příběh taky. Jo a ještě jedna debilita:Jeden polda hlavní hrdince celou dobu pomáhal,zachránil jí a pomáhal jí uniknout před šílenýma vesničanama,ale když mu řekla že už neni panna,totálně se nasral vyhodil jí z auta,a chtěl jí asi donést zpátky vesničanum.WTF? ()

kingik

Jaimie Alexander to měla vážně blbý, když zavítala do zapadákova jménem Hope. Než se stačila rozkoukat, byla na kříži, hned na to ji chtěl chlípný kněz otěhotnět a chudák holka s náboženskými fanatiky bojovala seč ji síly stačily. Když byla označena podle místních obyvatel za vyvolenou, tak pro znovuzrození kdysi ukřižovaného a upáleného fanatického kněze, si musela vytrpět své. Není mně jasné, jestli jsem viděl hororovou komedii nebo vážně míněný horor. Nekecám, ale nešlo to rozpoznat. Jedna komická scéna stíhala druhou, a už od okamžiku legračního obživnutí před sto lety zabitého kněze v podobě jakéhosi strašáka z pole se slaměnou hlavou, šlo smích jen stěží zadržet. To však nebylo všechno a režisér pokračoval v nastaveném trendu až do konce, kdy vrcholem byl útok digitálních vran symbolizující duše prokletých na vesničany. Pod titulky však nebyl podepsaný Hitchcock ani Seltzer s Friedbergem. Velké plus bych viděl v nepolevujícím tempu a urputné snaze navodit nějaké to napětí, které však bylo nejednou shozeno nějakou nechtěně legrační scénkou. O Jaimie Alexander v hlavní roli se dá směle prohlásit, že byla téměř nesympatická, kráska Hudson Leick se v roli reportérky moc ve filmu neohřála a Chloe Moretz hrála celkem soustředěně. Mužské party byly o něco zajímavější. Brian McNamara v roli šerifa byl solidně vyšinutý, největší hvězda filmu Nick Chinlund v roli fanatického kněze sice měl tendenci přehrávat, ale vzhledem k tomu, že ve filmu byl jen na začátku, tak toho víc nestihl a chlípný kněz Ethan Phillips byl taky solidní materiál. Kdyby tenhle horor rozeznal hranici mezi hororem a parodií na něj, určitě by vyzněl lépe. Takhle je to rozpačitých 60%. ()