Body of the Prey

• USA The Double Garden (viac)
všetky plagáty
USA / Japonsko, 1970, 94 min

Šialený génový inžinier sa snaží vytvoriť z mäsožravej rastliny, polypu a človeka najmocnejšieho tvora na Zemi. (matriosa)

zelvopyr odpad!

Tak naivně špatné, že se to dokonce dá dokoukat. Při scéně se čtyřmi nahými natupírovanými ženami, co měly být potápěčky, jsem se otřásal smíchem. Vlastně se jedná o skvělý návod, jak se, i když jste totální blb, stát evil geniusem. A taky, jak si to pořádně machisticky jako křupan užít v Japonsku, kde to za vás bude platit někdo jiný... Což obojí, jak jistě uznáte, je do života dost užitečné. ()

corpsy

Vo svojej podstate okúzľujúci príklad podradného filmu, pri natáčaní ktorého tvorcom určite behali v hlavách myšlienky o genialite svojho diela a následnom veľkom finančnom úspechu. Myslím si. Film žije brakovosťou a dáva to divákovi teda riadne najavo. Už len kostýmom toho rastlinného mutanta. Možno ČB look, by tomu dal iné, atmosférickejšie parametre. ()

Campbell

Starý dobrý béčko(dnes již grindhouse film), který je tak hloupí že to víc snad ani nejde. On Ed Wood věděl co dělá. Nicméně film o šíleném vědci který vypěstoval člověka+rostlinu. To vše, celý film se odehrává skoro v jedné místnosti, je tu pohledná žena, šílenej doktor a zakrslej pomocník. Takže nečekejte nic překvapivého co se krve týče. Celý film se táhne ke konci a člověk se baví. Baví se nad neuvěřitelně vtipnou maskou, a neuvěřitelně kostrbatýma herecekýma výkonama, parádní na odreagování ale nic jiného nečekejte. BTW tvůrci si asi vypůjčily pár věcí z Little shop of horrors. ()

• U. S. názov: The Revenge of Dr. X (matriosa)