Policajt na pokraji zúfalstva sa ocitne v pozícii hlavného podozrivého z vrážd svojich kolegov. Podarí sa mu očistiť svoje meno? Michael Madsen ako policajt Max Walker sa po smrti svojej manželky zrúti a uzavrie sám do seba, dá sa na pijatiku a prestane sa zaujímať o okolitý svet. Preklína Boha za všetko zlé, čo ho v živote stretlo. Jediná vec, ktorá ho ešte drží na nohách, je jeho práca v polícii. Pri policajnom záťahu sa však stratí štyridsať kilogramov heroínu a Walkerovi kolegovia, ktorí sa snažia vyriešiť tento prípad, jeden po druhom prichádzajú o život. Hlavným podozrivým sa stane Max... (TV JOJ)

Ricky_CZ

Bravurně zvládnutá režie (Raul Inglis), hudba (Cliff Martinez) i kamera (Andrzej Sekula). Walker (Madsen) je čistokrevný Max Payne a i na styl vyprávění je to velmi znát. Dokážu si jej představit ve stejnojmenném filmu místo Wahlberga a měl bych asi i lepší pocit. Každopádně atmosféra Vice se vám kvalitně zažere pod kůži a vy budete s napětím očekávat, jak se to vlastně vyvrbí. Bravo! 85% ()

jefff

Konečně film, kde jsem si mohl naplno užít Madsena. Ten je jako obvykle perfektní a do role drsnýho detektiva se hodí lépe než kdo jiný. Vice má spád i temnou atmosféru. Finále bylo možná trochu převídatelné, přesto dobře natočené a koneckonců i napínavé. Nemohu si ani trošku stěžovat, nenajdu nic co bych filmu vytkl. ()

Campbell

Dost slabý film, film jsem si nechal na noční promítání a čekal jsem něco víc než jen divně, zmatenou blbost kde se furt někde běhá a kecá. Navíc Madsen hraje dost prkeně a nehodí se mi do týhle role. Příběh je navíc děsně obehranej a už děsně nudnej. Takže jediná věc co může tenhle film zachránit je snad jen pár docela kick ass hlášek. Ale to je asi tak všechno. ()

SeBig

Nudná kriminálka s ješte nudnějšími dialogy typu ,,venku prší" ,,jo" fakt kravina pustil jsem si to jen že mě lákal rádoby akční obal a Madsen který mě tady zklamal ve všech stránkách.. ve filmu mluví jak kdyby měl hašiš, akční scény odfláklý, hnusná Daryl Hannah s botoxem.. vtom filmu jde fakt o nic černoši běhaj po měste a zabíjej policajty jen tak bez kukly ale to je přece jedno, detektivové je nenajdou páč vypadají všichni stejne ,,vystřílim všechny negry vtomhle městě!" jednu hvězdu za Madsenovo pěkný fáro :) ()

Pishin

Nizkorozpoctovy Noirak s oblibencem Madsenem. Ale tak dalo se to shlednout, balonak mu sedel a vice prupovidek by neuskodilo. Myslim si ze by M. Madsen solidne utahnul Maxe Payneho za predpokladu ze by byl poradne zfilmovan uplne si ho v te roli dokazu diky tomuto filmu predstavit stejne tak poslouchat jeho hruby hlas by byla lahudka. 50% ()

• Michael Madsen a Daryl Hannah si společně zahráli již v prvních dvou dílech filmové série Kill Bill. (Folky)