Yes Man

• USA Yes Man (viac)

Carl Allen (Jim Carrey) prišiel na to ako sa zbaviť depresie a neperspektívnej práce. Doteraz sedel doma a na všetko odpovedal slovkom nie. Ale potom ako absolvoval seminár, ktorý viedol guru, sa Carl rozhodol, že slovko nie zo svojho slovníka vylúči. Bungee jumping? Áno. Naučiť sa kórejsky? Áno. Kúpiť si prvú letenku kdekoľvek? Áno... Carlovi sa otvárajú životné možnosti o to viac keď stretne slobodomyseľnú hudobníčku Allison (Zooey Deschanel). (TV Markíza)

Breather

Taková jednohubka na nedělní odpoledne. (Téměř) ničím neurazí, na druhou stranu ani nenadchne, ale docela slušně pobaví. = čistej průměr + 15% za Zooey;-) ()

Fraktální

Nic težce intelektuálního,docela milé a vtipne, občas nějaké to klišé, Jim Carry ...ale jo poměrně pěkná oddechová komedie kterou jsem si ted o prázdninách po půl denní horské tůře docela rád shlédnul. ani nevim proč dávám 4možná kvůli scéně s REDBULLEM , možná ty endorfiny z dovolené(jak by řekla paní Paroubková :-)) ...dobrej komentář "Enšpígl" ()

vasu12

Carreyho mám velice rád, ale tento film mě téměř ničím nezaujal...Dospěl jsem a pitvoření Carreyho z dob Ace Ventury už na mě nezabírá nebo nemá tento film moc co nabídnout? Jsem spíše pro druhou možnost... ()

papinak

Jim Carrey zřejmě ztrácí dech. Jinak si tenhle film neumím vysvětlit. Přitom kdyby v tom bylo jeho dřívější nadšení, mohlo to být super. ()

SonnyR

Toto je jeden z tých filmou,kde hodnotenie nie je vôbec podstatné.Ja som na tento film narazil ledabolo.A ten pocit oddychnutia po tomto filme bol naozaj silny...Pohodový film,keď sme unavený ,alebo smutný.Určite zdvihne náladu..4* Aj táketo filmy treba:) ()

Vytla

Náhodou vůbec ne tak špatné. Pohodovka u které se zasmějete a pobavíte. O nic víc tomu filmu stejně nešlo.To bylo po prvním shlédnutí. Za to druhé musím dát o hvězdičku víc a říct jenom.. KOMEDIE ROKU! ()

elgato

tak takovou haldu blábolů a stupidních replik v jednom filmu jsem už dlouho neviděl. Na druhou stranu by člověk musel být obrovský cinik aby ho to trochu nepotěšilo a Zooey je prostě ku*** ()

RedMuzzzle

Po shlednutí tohoto filmu jsem říkal půl hodiny jenom ANO a věřte mi, nedopadl jsem zrovna nejlíp. Škoda že to tak nefunguje i v normálním životě, ale jinak super film. Jim Carrey zase jednou ukázal, že umí dělat víc než ksichty. ()

sun.eagle

Jedna z těch méně stupidních komedií, což je dáno tím že Carrey ty své gumové radoby vtipné ksichty dělá minimálně. Jinak je to tuctová zapletka u které se mi podařilo zaspat konec, mozek už ostatně spal dávno....Pár vtipných momentů ńajdete, par krát jsem se od srdce zasmál. A tak je to spravne, tak to ma byt. ()

matkoslav1

Dobrý film? Zajímavý nápad? Morální ponaučení? Ale jo, proč ne? Když se člověk nad tím zamyslí, je to docela dobré, někdy bez rozmyslu žít život se slůvkem ano, jako odpovědí na všechny otázky... Provedení občas až moc zaostávalo za myšlenkou, ale dvojice hlavních rolí a nenásilného zpracování vše vyrovnává... ()

dadiak22

Oddychová komédia plná humoru skvelých hereckých výkonoch ale najmä výborný Jim Carrey. Komédia na ktorú sa treba divať keď vonku prší no nebola to žiadna sláva. 70% ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

22.03.2009

Přinejmenším pro americké publikum. Ano, na neděli jsme si pro vás odložili trochu bulváru ;-). Možná už jste si říkali, kam se poděla komedie I Love You Phillip Morris, kterou Jim Carrey natočil… (viac)

Jim Carrey a režisér Juno si plácli

Jim Carrey a režisér Juno si plácli

09.03.2008

Kariéra Jima Carreyho si nějaký čas dávala šlofíka, ale zdá se, že navzdory fiasku s thrillerovým pokusem 23 se gumový Jim vrací s plnou parádou a momentálně patří k nejvytíženějším hercům vůbec.… (viac)