Držitel Ceny Akademie® Kevin Costner se představuje v roli čerstvě rozvedeného otce, který se se svou dospívající dcerou Louisou (Ivana Baquero) a malým synem Samem (Gattlin Griffith) stěhuje na venkov do Jižní Karolíny. Když se Louisa v novém domově začne chovat zvláštním způsobem a probudí se v ní sklony k násilí, John musí odhalit pravdu, která se za její proměnou skrývá. Může za to šokující tajemství bývalého majitele domu? Jak daleko bude otec ochoten zajít, aby svou dceru ochránil před dávným zlem, které si ji chce podmanit? Ve vedlejších rolích napínavého thrilleru, anglickojazyčné režijní prvotině Luise Berdeja, spoluscenáristy napínavých hororů [REC]Karanténa, se představují Samantha MathisErik Palladino. (oficiálny text distribútora)

ajaxx

Nápad sice zajímavý, ale špatný scénář a vcelku odfláknutou režii nemohli zachránit ani vcelku obstojné herecké výkony. Bohužel, hodinu filmu se v podstatě nic neděje, nic se nedozvíme a vše zachraňuje až posledních cca. 20 minut. To je ovšem opravdu žalostně málo. 3* ()

Monellito

Hele hele, bál jsem se toho díky hodnocení, ale naopak! Moc pěkný horor, který mě utvrdil v tom, že na celkové hodnocení čsfd se nedá spoléhat. ()

Ignitus.C

Celkem zajímavý. Relativně hezký obsazení. Costnera nemusím, Baquero musím! Ale byla to trošičku nuda... Příjdou mi ti Mexický horory všechny trošku podobný. Myslím si, že Mexičani, mají rádi, když se někdo ve filmu hrabe bahnem... :) Jedna hvězda je za obsazení, druhá je za konec filmu!!! A třetí, je jenom za tu kratičkou scénku (Pokud vím, tak to byl sen) Jenom s tím "Jsem tvá Nová dcera" To na mě nějak zapůsobilo. Hudba tentokrát mailnko "Úprk přez bramborový pole" ()

Little_Sawy

Uummhh, to je tak keď neviem jak zhodnotiť film. Čo sa týka deju, fakt slabučké, ale bavilo ma to, nedá sa povedať že by som pri tom zaspával od nudy. Dcéra vyzerala brutálne divne, jak keby na niečom fičala 24/7, ale šak, bol to zrejme zámer tak nezazlievam. Kevin, mi do tej role úplne nejak nepasoval, až sa čudujem, že niečo také vôbec prijal. A čo sa týka divných "bubu" monštier, tie vyzerali otrasne, bahnovito a pohybovali sa jak keby mali osteoporózu kĺbov. To ze bol film miestami aj temný mi dávalo viac sledovania čo bude ďalej a kam až sa film odhodlá zakročiť. Bohužiaľ, nič moc, na jedno pozretie bohato stačí, no rýchlo sa na to zabudne. ()

GizmoD

Sposob rozvijania deja a poodhalovania tajomnej zmeny dcery nie je zly, ale koniec vsetko pokazil. Prilis obycajne, malo niecoho co by divaka zaujalo. ()

anomaliana

Jedna hviezdička za Kevina, ktorý ma nenudil. A druhá za perfektný koniec. Milujem konce bez happy endingu. :-) Celý dej mi bol už nejaký známy. I tak nemôžem povedať, že by ma to vyslovene nebavilo ale vôbec som sa nebála. A to je zlé. ()

in flames

Mňa tiež nalákalo hlavne obsadeie Kevina do netypického žánru, ale myslím, že ho zvládal výborne. Film má zaujímavé vyvrcholenie a celkom nevnucujúco spravené príšerky. Na 3 hviezdy film spadol pre nemastný neslaný začiatok a nijak výnimočné podanie role dcéry, ktorá toho ani veľa nenahovorí ani sa tá zmena (okerm pár nočných výletov) nejak extra neprejavuje.Hudobne sa dobre vyhrocujú napínavé scény. ()

pan Spock

Docela slušný horor na jedno shlédnutí. Nepřináší sice žádné převratné nápady, ale nenudí a po technické stránce docela slušně natočený. Atmosféru má film také slušnou. Volba Kevina Costnera do hlavní role byla docela zajímavá. Celkově vzato je to jednohubka na jedno deštivé odpoledne. Nic víc, nic míň. ()

jobina

Do čeho to Costner šel? Že by přírodopisný dokument o zrození včelí/mravenčí/mohylčí královny? - zatraceně dlouhých 107 minut. ()

golf78

Trochu blbost no.... Základní info na přebalu DVD z toho filmu dělají něco, co to není. Trochu zavádějící informace. Ale jako nouzovka to je koukatelný. ()

davetate

Film od kterého jsem nevěděl co čekat. Asi jsem viděl filmy na podobná téma lepší, ale tenhle mě ničím neurazil, ani nepohoršil. Tempo filmu držel hlavně Costner, o tom žádná, ale příjemně mě překvapil, v tomto, pro něj netradičním žánru. Konec byl cobrý, jelikož nebyl dobrý :-) ()

Torcida.hr

Tohle jsem četla jako povídku od Johna Connollyho a musím říct, že v knížce to bylo o hodně lepší. Ivana Baquero je dobrá, snad bude pokračovat v herectví. ()

Ejvi

Co si budeme nalhávat, čtvrtou hvězdičku dostává Kevin Costner. Je obdivuhodné, že se nebojí přesedlat na dráhu hororu. Samotný film zas tak moc nepřekvapil. Na začátku leze bubák po střeše a až do konce o něm vůbec nevíte.. Konec byl však perfektní, chudák klučina.. ()

dopestMF

stále keď pri horrore vidím ako režiséra španiela tak zbystrím a bez váhania sa pustím do sledovania, keďže chalani vedia navodiť neskutočnú atmosféru, inak tomu nie je ani pri tomto kúsku, hudba, atmosféra, strih, všetko to je v poriadku...ale, v tú chvíľu ako vidím Kevina s brokovnicou strielať po nejakých kvázi príšerkách ( mravec mutovaný s inčučunom ? ) môj filmový zážitok končí, veľký potenciál prvej cca hodiny filmu je zabitý v priebehu 10 minúotvého záveru, kedy jediný zmysel dáva to, prečo Costner už k všetkému potrebuje okuliare, veľká škoda....35 % ()

Martinaa.Tru

Horor s tématem duchové, ďábel a démon :D Nevím jak to jinak nazvat každopádně film byl na dobré úrovni jen si trochu pomáhá audio efektama pro navodění alespoň nějak= strašidelné atmosféry. Kevim filmu dává říz ()

xase

Až na ty "ufuněné" příšery to docela ušlo, pár lekaček a z té holky šla chvílemi opravdu hrůza. Kevin, ovšem zklamal. No a co to bylo za "indiány" ? dyť to byli ..... :D musela jsem se smát. ()

Wotnel

Klasický hororový začátek "rodinka, která se přestěhuje do opuštěného domu na venkově" avšak v poměrně nudném provedení, následovaný zajímavou a slibně vypadající pasáží, kdy se člověk domnívá, že půjde o přinejmenším zajímavou duchařinu. Bohužel, s postupujícím příběhem se stává film spíše nudnou komedií a parodií - mravenci? Opravdu? Mám velmi rozpačité pocity a je mi líto špatně využitého potenciálu, který tento film v jistou chvíli měl. Za těch pár světlých chvil a Kevina Costnera, který byl ve filmu tak zmatený jako já z filmu, dávám 2 hvězdičky. ()

Lightning

Včera zkouknuto, a teda nic moc, čekal jsem lekačku párkrát, a ono nic. Děj mi přišel docela suchý, a lehce předvídatelný dle mého, Kevina mam rád, ale zde mi moc nesedl prostě.. Pro mne zkrátka nuda, nuda.. A ten konec... 5+/10 ()

Costner bojuje s vlastní dcerou

Costner bojuje s vlastní dcerou

27.10.2007

Ne, tohle není zpráva bulvárního charakteru, snažící se dokázat, jak mizerné vztahy mají u Costnerů doma. Je to námět nového Kevinova filmu. V kinech právě řádí Mr. Brooks, a hlavnímu představiteli… (viac)