Filmová komedie "Vy nám taky, šéfe!" vypráví příběh podnikatele, který chce nechat svoji firmu "poctivým" způsobem zkrachovat. Aby měl jistotu, že všechno proběhne nenápadně, přijme do ní záměrně takové lidi, o nichž je přesvědčen, že jsou pro svoji práci zcela a naprosto neschopní. Ukazuje se, že to byl geniální tah. Avšak bohužel jen do doby, než začnou mít úspěch. A tak začíná vysilující boj s blbcem… Ovšem kdo je kdo? (oficiálny text distribútora)

Lukiz

Zábavná komedie se zajímavou zápletkou. Trochu to kazí zlozvyky českých filmů poslední doby jako přehnaný produkt placement a hluché nevtipné dialogy. ()

mufy001 odpad!

Co to je jako za příběh? Co to tam hraje za cimbály? Co to tam zpívá za idiota? A to má bejt jako komedie? Koho napadla taková šílenost? Nesmysly celej film! 0/10 ()

nihiliste

Nenáročná oddychovka, u které nemusíte vůbec přemýšlet a jen si "užívat" některé vtipné situace a všude dávkovanou reklamu. Souhlasím ovšem s názorem, že erotická scéna v podání Sandry Novákové je špatnou volbou v tomto podání, protože se ukázala Kotíkova neschopnost takovou scénu natočit tak, aby byla sexy. ()

andydufrsn odpad!

Celou noc jsem přemýšlel jestli by tenhle film šel okomentovat jiným slovem než tím, které začíná na „píčo“ a končí na „vina“ ale nic výstižnějšího mě nenapadlo ()

Vráťa

Zbytečně se ten film tady shazuje, na to že je docela fajn. Viděl jsem ho dávno, ale pamatuju se, že jsem se bavil a klidně bych koukl znovu. ()

Krastom

Chvíli utrpení, místy nuda. Po většinu času jsem během sledování měl chuť se zabít. Dávám jednu hvězdu za sympatickou Sandru Novákovou. ()