Botched

• Veľká Británia Botched (viac)

Skupina zlodejov sa pre ruského zbohatlíka snaží ukradnúť veľké množstvo diamantov. Keď už akcia vyzerá byť úspešne prevedená, okolnosti pripravia tím o korisť. Jediný, kto prežije je Richie. Avšak to nemusí byť dlho pravda, pretože ruský sponzor nie je vôbec spokojný s výsledkom. A tak Richie dostáva poslednú možnosť odčiniť, čo pokazili. Musí ísť do Moskvy ukradnúť posvätný kríž. Akcia sa nevyvíja ako dúfal, jeho tým je složený z dvoch nešikovných Rusov. Jeden z nich hneď na začiatku zastrelí nevinnú ženu, po čom utečú aj s rukojemníkmi na záhadné 13. poschodie. A tam sa začnú diať zvláštne veci. (ethos)

tremors

Naprosto nesouhlasím s komentářem uživatele Livingdead. Botched totiž je výborná hororová komedie a u sledování jsem se zasmál hned několikrát, hlavně díky kecům toho Rusa (vlastně všech těch Rusů) :D. Další plus pro mě je, že se tvůrci nebáli do filmu dát až zbytečně moc krvavých scén. Rozhodně doporučuju. ()

CrazymanM

Těžká kravina,původně jsem chtěl hned napálit odpad,ale pak jsem si to rozmyslel,protože nakonec se na to dalo dívat a některé postavy byly opravdu nezapomenutelné(Boris,fanatička Soňa,Petr).Přesto si dejte na tenhle film pozor,ne každého zaujme,bude to tak pro pár magorů,kteří z toho možná udělají kultovní věc! ()

david666

Tohle je správná uchylárna. Ani nevím jestli se takové filmy dají nějak objektivně zhodnotit. Spíš bych řekl, že je to jen pro určitě fanoušky. Mě to přišlo jako šílená slátanina - takže ** jsou za Jaime Murray (to je fakt kost), kterou jsem vlastně sledoval ve filmu nejvíc:-), za pár humorných scén s Rusy a nakonec za pěkně krvavé vraždy. Původně jsem chtěl dát ** ale nakonec je to za ***, protože takový typ filmu už zase asi dlouho neuvidím:-) ()

da_silva

Úlet jako svině, strašně natočená i zahraná blbost, kde prostě jenom čumíte co vám to film právě předhodil před ksicht. Smál sem se ale jak zjednanej. Boris Alpha Male rules! btw: před tímto filmem sem viděl Patologii , která mi přišla dost ujetá, ale po Botched sem si řek, že byla vlastně úplně normální. btw2: Briťáci prostě neuměj ruskej akcent! ()

chem.peace

Hrozná kravina. Ani sem se moc nezasmál, kromě hlavního hrdiny a hrdinky jsou všechny ostatní postavy naprostý debilové, což platí i o vrahovi a jeho sestře. Muzička ve filmu byla dobrá, ale nakonec jsem to stejně do úplnýho konce nedokoukal....Už toho bylo na mě fakt moc. ()

Richie4422

Viete si predstaviť, že uviaznete na neexistujúcom prízemí, kde prebýva sekta oslavujúca Ivana Hrozného? Nie, tak dúfam, že sa vám to nestane a ak už by sa "pošťastilo", verím, že neuviaznete s bláznom, pánbožkarkou, bývalým vojakom odoberajúcim military časopis, nájomnými lupičmi, introvertom a sexi viceprezidentkou.. ehm, možno to posledné áno. Skvelé hlášky, Kafkovský nádych absurdnosti, slušné gore a aj napriek komediálnosti nepríjemná atmosféra. ()

pendrek200

Na základě recenzí jsem se domníval, že tento film bude přesně pro mě. Ale zmýlil jsem se. Co se toho humoru týče, tak pouze zřídka jsem se něčemu zasmál. Většina "vtipných scén", byla spíše trapná. Avšak postava, která bavila nejvíce, byla Boris, zejména ke konci. Krve tam bylo poměrně dost, ale ty gore scény nebyly provedeny příliš kvalitně. ()