Hlavními hrdiny amerického nezávislého snímku je šestice typických obyvatel New Yorku. Televizní producent Tommy se právě rozešel se svou přítelkyní a zažívá tedy typické trauma z odloučení. To mu ovšem zpříjemní krátkodobá známost s dívkou z videopůjčovny Mariou, ovšem nepohrdne ani vdanou realitní agentkou Annie, se kterou se seznamuje při hledání bytu. Annií vyšla v životě většina věcí, kromě manžela Griffina, se kterým prožívá partnerskou krizi. Není divu, když ji Griffin, úspěšný devětatřicetiletý zubař, soustavně podvádí s devatenáctiletou servírkou Ashley, kterou potkal jednoho dne v parku. Když jí otevře oči jejich společná kamarádka, Annie se začne zajímat o nadějného muzikanta Bena. Ten se totiž zrovna před rokem rozvedl s Mariou, dívkou z videopůjčovny a potřebuje slova útěchy. Zdá se že v miliónovém městě se kruh partnerství, podvodů a nenaplněných lásek uzavírá. Jak se tedy pozná, že právě to je ten jediný a pravý, když po ulicích potkáváme denně tolik tváří? To je otázka, na kterou se v dokumentárně laděném filmu ze života společensky tepajícího New Yorku snaží odpovědět režisér a scénárista Edward Burns, který si zahrál rovněž jednu z hlavních rolí. (oficiálny text distribútora)

VeeDee

Zajímavá propletenice vztahů, inspirace W. A. je více než zřejmá... mám ráda upovídané vztahovky, ale tady trochu chybí vtip, proto nemůžu dát plný počet. ()

pOne

Zajímavá mozaika lidských příběhů v oblasti partnerských vztahů. Líbila se mi práce s kamerou a především střih uprostřed scén/dialogů. ()

bmx6

Zajímavý film o vztazích se spousty problémy.Velice se mi líbilo vyzpovídání všech postav.Herci solidní,ale hlavně Brrittany Murphy zase neměla chybu,slušelo jí to.Pro mě byla v tomto filmu to nejlepší.No a Rosario Dawson taky velice pěkný.Každopádně se mi film dosti líbil a pár vtipných scén tu taky nechybí. ()

jessic

Příjemná upovídaná mozaika milostnýc vztahů několika hrdinů, připomající W. Allena, ale s daleko civilnějšími postavami. Chybějící humor nahradil režisér dokumentárním postupem, kdy mezi jednotlivé epizody jsou vloženy fiktivní rozhovory s jednotlivými postavami, které vysvětlují a doplňují své pocity a příběhy. ()

sitans

Podle mě psal scénář k tomuto filmu zakomplexovaný dement, který asi v životě neměl pořádný vztah, nebo je "lůzr" v oblasti vztahů dodnes. Dvě hvězdy dávám za obsazení. ()