Val Kilmer s Jennifer Esposito a Garym Colem hrají hlavní role v tomto explozívním filmu nabitým akcí o bývalém příslušníku americké námořní pěchoty, který přináší spravedlnost do malého pohraničního města. Poté, co byl MacPherson (Kilmer) v boji v Iráku zraněn, neochotně souhlasí s tím, že se připojí k jinému vojákovi na jeho ranči v Arizoně. Ale když MacPherson dorazí na místo, zjistí, že jeho přítel tajemně zmizel a nikdo nechce přiznat, že ho znal. Když zjistí, že jistá firma vyhání z města všemi možnými způsoby ilegální cizince, MacPherson se rozhodne, že se pomstí, a nepřestane, dokud všichni, kdo v tom jedou, nebudou za své zločiny potrestáni. (Filmbox)

Mamlas odpad!

Tlustý pán bez nohy a s bolavou hlavou dojede kamsi do řiti Texasu. Tam chodí a drsně se dívá na ty zlé. A ti zlí se drsně dívají na něj. Hrozný shit a ubohá trapárna. (7%) ()

kpt.mliko

Pomalej utahanej film, kde vám přijde že netrvá 90 ale aspoň 180 min. Naprosto bez spádu. Dvě hvězdy za Vala Kilmera, kterej ale celej film nezachrání. ()

Bloodoom

Kilmera mám docela i rád, ale tady hrál, tedy jestli se to dá takto nazvat, dosti v křeči :( Co k tomuto filmu dodat? Všechno tu již bylo popsáno a vyřčeno. Snad bych zakončil slovy klasika: "musí být i něco špatného aby bylo poznat co je dobré". ()